Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kíváncsiságból, Lányok (nők)?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kíváncsiságból, Lányok (nők)? Várom véleményeteiket, válaszaitoka (Kort is írhattok)

Figyelt kérdés
Van még olyan,akinek nem számít, ha egy srácnak nincs semmije (kocsi,pénz), akit érdekelnek a nem bulizós pasik, akik szeretnek beszélgetni,akik romantikusak? 18/F
2012. nov. 4. 09:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
ja, vannak azonkivül is közös programok.. értem már:) biztos h vannak ilyenek.. mondjuk én is ilyen vok, bár azért nem vetem meg a bulit:D egyetemista korában az ember igy műkszik:D
2012. nov. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Igen, van még olyan. ^^
2012. nov. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Akkor szivesen megbarátkozok ilyen emberekkel :)
2012. nov. 4. 22:59
 14/14 anonim ***** válasza:
akkor beszélgessél az ilyen emberekkel ;)
2012. nov. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!