Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jon a baba. Most hogyan tovabb? Bovebben lent.

Figyelt kérdés
Parommal masfel eve vagyunk egyutt, szeressuk egymast, de paromnak anyagi gondjai vannak, tartozasa van banknal, emelett sommer egy honapja, de most munkaba all minimalberert, mig kap valami jobbat. En egy honapja dolgozom legalisan, azelott csak feketen kaptam munkat. Vedekezes melett estem teherbe, 2 hetes terhes vagyok. mennyi regiseg kell a munkahelyen, hogy kapjak az allamtol anyagi tamogatast?
2012. nov. 4. 14:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Menstruáció kimaradásának a napján már 4 hetes terhe vagy :-D
2012. nov. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Kicsit zavaros, amit írtál. Magyarországon élsz? Már csak a szóhasználatod miatt gondolom, hogy nem, és ez esetben kevesen fognak tudni segíteni, mert ugye ott nem a mi törvényeink érvényesek.

2012. nov. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ahhoz h állami segítséget kapj nem kell SEMMI!Mindenkinek alanyi jogon jár,persze ha van Tb kártyád,adó kártyád stb.,de feltételezem van ha most bevagy jelentve.

Ez azt jelenti hogy havi netto 25ezer Gyest kapsz majd a gyermeked 3 éves koráig+ a családi pótlék.(összesen kb 37ezer ft-ot.

A szülés után kapsz egyszeri anyasági segélyt ami 65-70ezer között mozog,feltéve ha eljártál terhesgondozásra.

2012. nov. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Quorra ***** válasza:
8%
Menj el abortuszra és probléma megoldva.
2012. nov. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem 2 hetes,hanem picit idősebb terhes vagy. Gratulálok a pici babához kérdező! Gyedet,gyest,egyszeri anyasági kapsz
2012. nov. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!