Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azért nem akar engem egy fiú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért nem akar engem egy fiú, mert esetleg túl szép lennék? Mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés
Valóban jó nőnek mondanak, habár én ezt nem tudom, való igaz sok udvarlóm van mindig. Megismerkedtem egy fiúval, valóban nem olyan szép meg eléggé duci, de egyszerűen olyan varázst keltet bennem, hogy annyira tudnám szeretni, annak ellenére, hogy nem olyan jó pasi, de ő engem nem akar azt mondja nem érezné jól magát mellettem, stb nem tudom mit csináljak, annyira megszerettem, olyan kis különleges :)
2012. nov. 4. 18:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Japp, ez lehet gond... Mármint hogy túl jónak érez téged magához... Kicsit alábecsüli magát. Ha ezen sikerül változtatni akkor minden frankó lehet:)
2012. nov. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg megnövelni az önbizalmát, hogy ne legyen ennyire izé. Ja és mond el neki mennyire különleges a számodra és annyira jó lenne ha vele lehetnél.
2012. nov. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
A fluxus megadja az egységnyi felületen áthaladó elektromágneses erővonalak számát.
2012. nov. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Tomi8 ***** válasza:
A probléma szerintem a következő. A fiú úgy gondolja, hogy minden csoda 3 napig tart és ha jobban megismered ráunsz mert túl szép vagy, hogy igaz legyél. Ilyen csoda velem is történhetne pedig :-)
2012. nov. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha ennyire jó csaj vagy, biztos el tudod valahogy csábítani.
2012. nov. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mondtam neki már mindent, egyszerűen nagyon vonzz, csinos vagyok adok magamra, de sose azt néztem hogy néz ki mindig a lelkét nézem, és ő annyira más kis aranyos fiúka :) Én már sokat csalódtam 26 vagyok szeretnék megállapodni, gyerekek stb, és még vele ezt is eltudnám képzelni. De ő mindig azt kérdezi miért én mert még ronda dagadt nők se álltak vele szóba stb
2012. nov. 4. 18:29
 7/7 anonim ***** válasza:

Legalább nem vagytok már tinik.

Kicsit gondolkozz az ő fejével. Ha eddig elkerülték a nők, és most jön egy ilyen nő, aki őt akarja, egyből azon gondolkodik, hogy mi ebben a trükk, és ha még nincs is hátsó szándékod, mikor jön el az a pillanat, amikor elhagyod majd egy tizenkettő egy tucat jópasiért.

Aztán az is lehet, hogy intellektuálisan nem talál vonzónak. Nem sok férfi gerjed arra, hogy egy 26 éves nő "kis aranyos fiúka"-nak hívja.

2012. nov. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!