Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudnak leszállni rólam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Blazer X kérdése:

Miért nem tudnak leszállni rólam?

Figyelt kérdés
Az a gondom, hogy mostanában kezdtek el piszkálni az ismerőseim, hogy miért nem csajozok? Én meg megmondtam nekik, hogy nekem most fontosabb, hogy munkám legyen előbb aztán ha lesz majd látjuk, de ezt képtelenek felfogni.
2012. nov. 4. 23:19
 1/9 Ki kéedi? válasza:
Mert te vagy mindíg alul.. .-.
2012. nov. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Haha. Nagyon vicces, de most komolyan. Erre mit lehetne reagálni, vagy hogy lehetne kitérni az ilyesfajta kérdések elől?
2012. nov. 4. 23:22
 3/9 anonim ***** válasza:
nem értem, hogy másnak mi köze hozzá ... adj egy rejtélyes választ: Majd annak is eljön az ideje. ... ha bátrabb vagy, akkor meg mondd, hogy homokos vagyok haver, nem csajozok ... ne félj, egyből leszállnak rólad .... igaz, a barátok is otthagynak :)
2012. nov. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát igen, de nem vagyok homár, csak most jobban izgat a munkahely kérdése, mert most 21 évesen se suli, se munkahely. Jó az egy dolog, hogy itthon vagyok, de csak unatkozom itthon, ahelyett hogy keresném a lóvét. Először egy "biztos" munkahelyet szeretnék (már ha van még ilyen), aztán majd ha lesz pénzem, akkor elkezdek csajozni is.
2012. nov. 4. 23:31
 5/9 anonim ***** válasza:
Talán úgy érzik ezzel a felfogással örökké egyedül leszel, mert ha munkáb lesz akkor meg "most nincs időm" lesz a következő kifogás....szóvals zerintem jót akarnak
2012. nov. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az a bajod,hogy egy őszinte gyenge alak vagy. Pipogya. Talán hazugságvizsgálót kötnek rád ezek a söpredékek, hogy csakis az igazat, a színtiszta igazat kell ugatnod, isten téged úgy seggeljen? Nem. Akkor meg, miért nem kreálsz egy jól hihető sztorit, részletről részletre alaposan kigondolva, hogy ha ekkor akkor odakérdeznének bele, akkor is tudj valamit mondani. TAlálj ki egy randihelyzetet, egy fiktív nőt, lehetőleg távkapcsolat legyen, vagy egy alakulófélben lévő viszony, aztán majd meglátjuk dumával, ezt be fogják nyelni, ha hitelesen adod elő, és utána a kutyát nem fog érdekelni. Az a lényeg, hogy ne azt mond ami kielégíti a nagyképűségüket, hanem azt ,ami helyes válasz. Ne légy nyomorék. Tudj hazudni, folyékonyan, tökéletesen! EZ egy hazug világ. Aki őszinte, az olyan, mint a farkasok közt a birka. El lesz taposva!
2012. nov. 5. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én is tudok hazudni, már ne haragudj, de az sem mindegy, hogy mikor, milyen helyzetben hazudsz. Jó. Ez a barátokat beetetni dolog ez működhet, de pl. egy állásinterjúnál nem adhatod elő azt, hogy van 4 diplomád, és tudsz 5 idegennyelvet, aztán meg ha elkezdenek hozzád beszélni mondjuk spanyolul, és te köpni-nyelni nem tudsz akkor az már veszett ügy.
2012. nov. 5. 10:47
 8/9 anonim ***** válasza:
De hogy jön ide az állásinterjú? Egy munkaadónak aztán mi köze a te nemi- magánéletedhez? Semmi. A tetű kötekedő barátutánzékokat meg hazugsággal szépen ki lehet oltani. Nem nagy ügy, hallgass rám! és boldog ember leszel. De tet tudod, hogy akarod magadat kicsináltatni...Egyszerűen állásinterjún ilyet nem kérdezhetnek, mert nincs köze a munkabeli kvalitáshoz.
2012. nov. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Tudom, de azért is mondtam, hogy attól függ milyen helyzetben hazudsz és mit, és egyet értek veled, hogy kell őket kicselezni.
2012. nov. 5. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!