Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez genetika? Miért nem tudnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez genetika? Miért nem tudnak konkrét időpontot mondani, és ahhoz ragaszkodni?

Figyelt kérdés

Eddig 3 komolyabb kapcsolatom volt. De mindegyikkel ugyanaz miatt szakítottam. Nem tudnak konkrét időpontot mondani. Pl. ha van 4 szabadnapja és megkérdezem tőle, hogy mikor találkozunk akkor azt a választ várom, hogy melyik nap hány órakor, nem azt, hogy majd valamelyik nap meglátogat. Semmi kedvem otthon ücsörögni az összes szabadnapján, hogy hátha beesik valamikor. Én megtudom mondani pontosan, hogy mikor érek rá, ezt várnám el tőle is.

A másik, én, ha eldöntöm, mit csinálok, és akkor beesik valaki (ismerős, rokon, mindegy) azt mondom neki, hogy bocs, de most nem érek rá. Persze, ha életbevágó az más, akkor segítek. És ha számít rám valaki más, akkor telefonálok, hogy mi a helyzet. Ők nem, talán 1 hét múlva megtudom, hogy mi jött neki közbe, ha egyáltalán megtudom.

A kérdésem annyi, hogy genetikailag vannak így kódolva, azért nem tudnak semmi konkrét időpontot mondani, vagy csak pechem volt az eddigi három férfival? 26/N


2012. okt. 8. 13:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
én fiú vagyok de én is kifogom az ilyeneket :// meg az a sok "nemtudom" meg "majd" meg hasonlók :/
2012. okt. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Peched volt.


Gondold át a taktikát, mert lehet, hogy rosszul választasz.

2012. okt. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Elsőnek.


Igen, van nekem is olyan barátnőm, aki szintén nem tud mondani konkrétumokat. Csak nála annyira nem zavaró, mint egy párkapcsolatban.

2012. okt. 8. 13:47
 4/13 anonim ***** válasza:
Jaj,én is fogtam már ki ilyet..Azt mondja,majd lehet(tehát nem is biztos..!) elmegyek hozzád x nap,valahány órakkor.Aztán mikor nem vagyok kész 2perc alatt kiakad.-.-
2012. okt. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
A legszebb az egészben, mikor fogalmam sincs, hogy mikor jön. Elmegyek ügyeket intézni, és ki van akadva, hogy hát én ott voltam, te nem voltál otthon.
2012. okt. 8. 13:53
 6/13 anonim ***** válasza:

Bizonytalan típusúak, akik irányításra várnak.

A "majd átugrom szombaton"-ra azt kell nekik mondani, hogy: "Oké, négy órára várlak, úgy nyolcig ráérek."

2012. okt. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Na ez a jó, tőled elvárja, hogy azon napok minden percében ugrásra készen állj, és semmi mást se csinálj, csak várd repesve, hogy mikor méltóztatik elfáradni hozzád! De ő megteheti, hogy halasztgat, más jön közbe, stb.... na, az ilyeneknek kell elmagyarázni, hogy egy párkapcsolat nem így működik.
2012. okt. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

ha ez téged ennyire idegesít, akkor tényleg inkább keress olyat, aki hasonló ebben hozzád

nem hiszem, h genetika

ők lazábban élik az életüket, nem terveznek annyit, bár lehet fordított helyzetben őket is idegesítené ugyanez

2012. okt. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

ursula

nekem nincs semmi bajom a lazasággal. Csak akkor ne legyen megsértődve, ha nem vagyok otthon. Mert ugye nem tudtam, hogy jön.

2012. okt. 8. 13:56
 10/13 anonim ***** válasza:
hát igen, ez olyan passzív agresszió fíling
2012. okt. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!