Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esély rá hogy újra együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély rá hogy újra együtt leszünk?

Figyelt kérdés
Távolság miatt szétjött a kapcsolat, ami amúgy jó volt csak ritkán találkoztunk és ez vetett véget, pedig én vártam volna. Jövő évben már ott élnék, szerintetek elfelejt addig? (300 km választ el amúgy)

2012. nov. 5. 23:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon kell ahoz szeretni a másikat hogy ritka találkozásokkal is fentmaradjon egy kapcsolat.Nálam is hasonló helyzet volt,alig tudtunk találkozni én pedig nembirok várni...nemjó az ha szeretek valakit és folyamatosan csak vágyok utána mert alig tudok vele lenni,egy idő után sajna egyre halványul az érzés...nálam legalábbis ígyvolt.
2012. nov. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen itt is... de ha odaköltöznék..egyetem.. elfelejtene addig vajon..? vagy mennyi az esély rá hogy vár, csak addig kiéli magát... amgy 18/fiú
2012. nov. 5. 23:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ez pech. Szerintem, ha nem volt gond a kapcsolattartással akkor felesleg volt szakítani, de hát ehez a másik hozzáállása is fontos. Próbáld meg megbeszélni vele, de ha hajthatatlan akkor így jártál.
2012. nov. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2 hete "szakitottunk" azt mondta hogy szünetelni kéne de hát addig ugye tuti elfelejt szerintem..
2012. nov. 5. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!