Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok belé mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok belé mégis én szakítottam. Kétségbe vagyok esve. Békülni kéne?

Figyelt kérdés
Nagyon nagyon szeretem, majdnem 3 éve vagyunk együtt, jövőhéten lenne az évfordulónk. Nagyon jól érzem magam vele, szeretget, hülyülünk, elvisz helyekre minden nagyon jó. Legalábbis általában...A probléma, viszont, hogy nagyon gyakran átver, hazudik, ha megígér vmit, alig tartja csak be. Ezek miatt elvesztette a bizalmamat. Tehát ha mellettem van, akkor én vagyok a legboldogabb, de ha nincs velem, állandóan tépelődöm, sokszor sírok. Ezt tudja ő is, sokszor megbeszéltük, hogy megpróbálja visszanyerni a bizalmam, de mindig újra és újra átvert megint. (Megcsalásról egyébként-tudtommal -nincs szó.) Ezért tegnap mikor megint hazudott, azt mondtam neki, hogy akkor vége. De azóta is szörnyen érzem magam. Ki kéne békülnöm? Arra is gondoltam hogy talán el kéne fogadnom hogy ő ilyen, de egyszer szeretnék majd családot, és akkor hogy számítsak egy ilyen emberre? Pedig tudom hogy szeret és ezerszer végigbeszéltük ezt már vele. Sosem fog megváltozni ugye? Csak ez most annyira fáj, úgy érzem ennél az is jobb lenne ha vele maradnék. Komolyan nem értem ezt hogy élik túl az emberek..xd
2011. ápr. 8. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez pech...
2011. ápr. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát, nem mindenki éli túl, de ja, nem valószinű hogy meg fog megváltozni. De állítólag bátraké a szerencse, szal' lehet hogy ha most bátor leszel és marad ez a szakítás dolog és túléled, hoz az élet egy sokkal rendesebb embert és boldog leszel vele. De ez csak feltevés.
2011. ápr. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, mekkora átverésekről van szó.
2011. ápr. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Együtt laktunk ugye.Sokszor volt, hogy közölte, hogy 8ra hazaér, aztán mikor 9 felé akartam volna hívni, hogy mi van, akkor ki volt kapcsolva. Én halálra aggódtam magam, hogy történt-e vm, aztán hajnalban felhívott részegen, hogy már nincs hozzám busz, úgyhogy otthon alszik. Vagy ha épp felvette a telefont, akkor mindenfélét összehazudott hogy hol van, mikor tudtam hogy a barátaival piál. Ezek rendszeresen voltak, annyira, hogy már minden nap aggódom, hogy és ma is bejátsza-e ezt.Ezeket azért sem értem, mert nem vagyok egy sárkány, hogy amúgy hisztiznék ha megy, és ezt többször is elmondtam neki. Vagy ha vmit el kéne intéznie, mondjuk felhívni a főnökét (hogy nem megy be aznap), azt mondja persze felhívta, közben egyáltalán nem, ezért ki is rúgták. És ezek miatt már semmit nem hiszek el neki.
2011. ápr. 9. 18:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Semmi nincs véletlenül. Lehet, hogy úgy érzi, hogy nem engednék, hogy a barátaival legyél. Beszéljétek meg, kössetek kompromisszumot! Lehet, hogy úgy érzi, hogy hazugságra van kényszerítve, különben nem lehet velük nyugodtan. Még ha esetleg nincs is így, akkor is érezheti így. Ezt kell megbeszélnetek.
2011. ápr. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy a pasid még kölyök. Lehet akárhány éves, ha eljárkál piálni és a munkájával sem foglalkozik. Te tudod, mit akarsz.........
2011. ápr. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hagyd a csudába! minek akarod még az idődet pocsékolni???
2011. ápr. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!