Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek mi a véleménye erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mi a véleménye erről?

Figyelt kérdés
Szombat este szerelmeskedtünk a bnőmmel, nagyon jó volt meg minden. Tegnap este ugy gondoltam hog megismételhetnénk mégegyszer, mert mondom másnap ugyse megy dolgozni, meg hát mondom kedveskedek neki had örüljön:) Hát nem igy lett. Elkeztem puszilgatni meg simogatni mindenhol, mert full csupaszon feküdt mellettem, erre csak annyit mondott hogy most nincs kedve meg hogy neki tegnap bőven elég volt. Mondanom sem kell mennyire szar érzés volt. Hétköznap általába nem tudunk ugy együtt lenni mert munka meg fáradság meg minden, ezzel én tisztába is vagyok és ezért is gondoltam a hétvégén, és hát sajnos ez lett belőle:( Én mondtam neki hogy mondja el ha már nem kíván vagy ha rosszul csinálok vmit, de azt mondta nincs semmi baj és hogy nem akarja mert neki jó volt tegnap. Viszont nagyon szeretjük egymást és már töb mint másfél éve együtt vagyunk. Kinek mi a véleménye erről? Vagy ez a nőknél igy természetes dolog?
2009. ápr. 13. 09:33
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Én is tudok ilyen hülye lenni,de igazából csak el kell kezdeni ilyenkor,és az esik nekem is sokszor "nehezemre".Mióta szültem,azóta meg még gázabb,mert mindig fáradt vagyok.De ha mást nem vettél észre a viselkedésében,amiről arra következtetnél,hogy valami baj van,akkor ne parázd túl a dolgot!Lehet,hogy csak más az "étvágyatok",vagy más gondja van,ami miatt most nincs kedv.És ha szeretitek egymást,akkor semmi probléma,én is csak sok boldogságot tudok kivánni!!!!!!!
2009. ápr. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Csak mert régebben sose volt ezzel probléma, és én ugy gonolom hogy egy kapcsolatba beletartozik a sex. És az a legrosszabb benne amikor visszautasítják az embert. Én soha nem tudnék neki ilyet mondani.
2009. ápr. 13. 09:48
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért feküdt tök mesztelenül előtted,nem gondolta,hogy ugyis beindulsz rá?Nem értem én sem miért nem akarta.
2009. ápr. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Sztem egy normális pasi beindul a bnőjére ha nincs rajta semmi ruha:S
2009. ápr. 13. 10:14
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen,meg amúgy is,de nem értem.Miért kell visszautasitania,mikor mesztelenül van,szinte olyan mintha ő kezdemémyezte volna nem?Mit gondolt?Hogy nem fogsz rá beindulni?
2009. ápr. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%

Nekem a barátom olyan, hogy csak két- háromnaponta kívánja a szexet. Persze ez nem általános szabály, csak majdnem mindig így van... Vagy ha mondjuk olvas, akkor kizárt, hogy ki tudom zökkenteni, amíg be nem fejezte. Nem mindenkinek a szex a leghalaszthatatlanabb dolog, és van, hogy az ember egyszerűen nem kívánja. Velem is előfordult már egy előző kapcsolatomban.


Most úgy vagyok vele, hogy minden alkalmat megragadnék, de én sem értem, hogy miért, hiszen időnk akár a tenger, nem muszáj mindenképpen szeretkezni, csak ha nagyon akarjuk. :) Szóval ebből még nem kell ilyen nagy ügyet csinálni szerintem. Mellesleg én is sokszor alszom egy szál bugyiban, és nem azért, mert magamra akarom ugrasztani a párom.

2009. ápr. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

hát mi már 3 éve vagyunk együtt...

eleinte minden nap, volt amikor naponta többször. akkor még suliba jártam, volt is időnk rá. aztán suli mellett elkezdtem dolgozni és csökkentek a számok. mára a munka mellett olyan fáradt vagyok estére, amikorra ő ér rá, hogy nagyon nehéz összehozni a dolgokat! van amikor csak ugy ránkjön és sikerül, de van amikor mindketten nagyon-nagyon kívánjuk egymást, mert már 1 hete nem értünk egymáshoz, mégis olyan fáradtak vagyunk mindketten, hogy meg se tudunk mozdulni!

viszont amikor tudom, hogy az én "hibámból" nem tudunk együtt lenni nem provokálom!!!

legközelebb ha ilyen van nyugodtan kezd el, lehet csak egy kis noszogatásra várt!!:P

tudod néha kiismerhetetlenek a nők!!:D

2009. ápr. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

en soksozr vagyok ugy h faradt vagyok, semmi kedvem de ha elkezd szep lassan simogatni, tuti beindulok. legkozelebb probald meg, vagy mond h "jo, akkor csak simogatlak." ennek mkepp orulni fog, meg jo neha csak osszebujni de ha jol csinalod, eleg vszinu h elobb-utobb nagyon megkivan. ;)

de lehet h a "nem" tenyleg NEM-et jelent es nem kell eroltetni....figyeld h reagal.


szerintem nincs okod aggodalomra, nekem is volt neha h masnap nem kivantam vagy ha az elozo napi szokatlanul, fergetegesen jo volt, akkor nem akarom elrontani, mivel nem vszinu h masodszor, mikor mar elvarod is olyan lesz. rosszul tud esni, tudom, de xtem ne csinalj belole nagy ugyet.

2009. ápr. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%

Teljesen természetes. Én sem kívánom mindig, és akkor nagyon örülök, hogy a barátom megértő. Ilyenkor sokkal jobban esik csak úgy odabújni hozzá. Pesze az is igaz, hogy ha neked nagyon szükséged lenne, akkor a szexnek lehet olyan formáját is választani, ami nem minden de téged kielégít.


de az is lehet, hogy valamiért megbántottnak érzi magát, és te egyáltalán nem is tudsz erről, és nem is mondja meg magától. :) Szóval ilyenkor ha csak magadhoz öleled anélkül hogy tovább akarnál menni, lehet hogy megnyílik...


De kicsi a valószínűsége hogy a szexuális vonzalom hiányáról lenne szó.


30/L

2009. ápr. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell aggódnod. A barátnőd ugyanannyira kíván szeret, mint eddig. Csak nyilván annyira jól sikerült az előző napi szeretkezés, hogy teljesen kielégítetted a vágyait. Több mint valószínű ezért nem sikerült a rákövetkező nap. És ne kételkedj benne, ha ő azt mondta, hogy nincs baj, akkor az úgy is van. Velem is szokott ilyen lenni és attól még nem kevésbé szeretem, kívánom a barátom.
2009. ápr. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!