Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szerelem elveszi a szabadság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelem elveszi a szabadságunkat? (Bővebben kifejtve lent)

Figyelt kérdés
Először is szeretném kérni, hogy nők válaszoljanak, akár lehetnek fiatal lányok is. Soha nem értettem meg, hogy miért akar valaki menekülni a szerelem elől. Ez tipikus női dolog. Szerelmesek valakibe, de egy idő után úgy érzik, hogy megfulladnak, nincs elég szabadságuk, korlátozzák őket, magukhoz kötik a férfiak. Persze, hogy magukhoz kötik, hiszen szeretik. Hogy korlátoznák? Ezt nem hiszem. Nem mellesleg kell tudni kompromisszumot kötni. Mi az, hogy megfullad valaki a szeretettől? Akkor minek akart szerelmes lenni? Ha én szerelmes vagyok valakibe, akkor minden percben rá gondolok százszor, minden időmet vele szeretném tölteni. Lehet én gondolkodom rosszul, de nekem ez furcsa, hogy valaki menekül a szerelemből. Ha van erre valami értelmes, logikus magyarázat a hölgyek részéről akkor várom. Valamint ha tényleg létezik ez a fajta menekülés akkor korban ez körülbelül meddig tarthat? Köszönöm szépen előre is a válaszokat.
2012. nov. 6. 13:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Miről te beszélsz az a szerelem múlása.
2012. nov. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A korábbi kapcsolataimban úgy éreztem, hogy a szerelem valóban elveszi a szabadságot, mert a srácok mindenben korlátozni akartak. Nem értették meg, hogy attól, hogy együtt vagyunk, még nem szólhatnak bele az életembe. Már eléggé kezdtem feladni a reményt, és azt hittem, hogy tényleg csak ilyen férfiak léteznek, de a mostani barátom mellett végre szabadnak érzem magam, szabadabbnak, mint egyedül, semmiben se korlátoz, sőt, segít megvalósítani a vágyaimat, és csupa olyan dolgot csinál velem, amit szeretek (ő is azokat szereti). Emellett a szexben is teljesen szabadnak érzem magam mellette, nincsenek már gátlásaim. A kommunikáció terén is ez a helyzet, bármiről merek neki beszélni, mert tudom, hogy érdekli, és értékeli a dolgaimat.

Nem tudom, hogy meddig leszünk együtt, de ha tegyük fel szakítunk is valamikor, biztos, hogy csak olyan férfivel fogok kezdeni, aki mellett szabadnak érezhetem magam, mert ez a legjobb érzés. :)

2012. nov. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, nagyon hasznos volt mindkettőtök válasza. A legutolsó válaszadó véleményével tudok leginkább azonosulni. Itt lehet a problémának a magva.
2012. nov. 6. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!