Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 30-35 körüli férfi egyedülálló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-35 körüli férfi egyedülálló férfitársaim! Ti is érzitek azt, hogy elmennek a legszebb évek, kifuttok az időből?

Figyelt kérdés

Azt mondják, a nőket sürgeti a biológiai órájuk, mégis azt érzem, rohadtul megy az idő nekünk, férfiaknak is, mindjárt itt ennek az évnek is a vége.

Sajnos nem sikerült barátnőm szereznem. Most meg még nehezebb, nem csak az életkor miatt-bár még jól tartom magam-, hanem amiatt sem, hogy nincs állandó, rendes munkám. Már a depresszió kerülget.Többen azt mondják, ezzel ne foglalkozzak, ne várjak a munkahelyre, ha sikerül párkapcsolatot kialakítani, közben majd csak alakul, és lesz munka is. Hát nem tudom...

Komolyan foglalkoztat a családalapítás gondolata is, nem tolószékben szeretnék menni a gyerekem ballagására, de ilyen feltételekkel, körülményekkel nehéz lesz.


2012. nov. 7. 09:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ja, igen: 38/F!
2012. nov. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nekem sincs állandó munkám, de olyan területen dolgoztam, ahol a válság óta szinte lehetetlenség elhelyezkedni. Mehetnék éhbérét dolgozni. Inkább alkalmi, de szakmai munkákat vállalok el és próbálok hosszú távon felépíteni egy karriert.

Sok pénzzel sokkal könnyebb csajozni, de 35 évesen tiéd a világ. Gyakorlatilag nem létezik korkülönbség neked. A 20 évesre és a 40-es is ráhajthatsz jó eséllyel.

34 évesen kerültem hasonló helyzetbe (korábban volt egy hosszú kapcsolatom). A barátnőm nem azt nézte, hogy mennyi pénzem van/nincs, hanem azt látta, hogy van bennem képesség és akarat ezen változtatni.

2012. nov. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat, azoknak is, akik béna lúzernek neveztek. Igen, tényleg az vagyok.

Mindenkinek igazat adok és mindenkivel egyetértek.

Azt én is eldöntöttem, hogy amíg nincs munka,addig nincs csajozás. Jogos egy nő elvárása velem szemben hogy legyen egzisztenciám.

Azért amit összekeresek egy hónapban (templomokban orgonálok, tavasszal metszési munkák), azt befizetem szüleimnek rezsire, kajára, szóval igyekszem, hogy ne úgy tartsanak el, viszont hát az elszámolás után gyakorlatilag nullán vagyok.

Mostanában gyakran elgondolkoztam, miért is élek, mi az életem értelme. Sokszor azt érzem, talán jobb lenne, ha vége lenne, de nem adhatom ilyen könnyen fel. Ha külföldön megálltam a helyem, utána elvégeztem két egyetemet, akkor nem lehet, hogy ezzel ne tudnék megbirkózni.

Csak a megbélyegzést nehéz elviselni, ami a munkanélküliséggel jár. Mindenkit egy kalap alá vesznek, hogy akinek nincs munkája, az nem is akar dolgozni stb. Tavaly még közmunkára is elmentem oda, ahol korábban magasabb(diplomás) beosztásban voltam. Nem is annyira a 47 000 Ft-os fizetés zavart, hanem, hogy a volt kolléganőm ellenségesen viselkedett velem, lenézett, holott korábban sokat segítettem neki. Mindezt azért tette, mert munkanélküli voltam.

Mégegyszer köszönöm mindenkinek a válaszokat!

2012. nov. 7. 13:37
 14/16 A kérdező kommentje:

Még annyit szeretnék hozzátenni, hogy kertész a szakmám, nem ijedek meg a fizikai munkától, sőt inkább azt preferálom. Itthon igyekszem is gyakorolni, elég nagy a birtok, de ahhoz azért nem eléggé, hogy eltartson.

Sajnos hiába lakom egy nagy múltú borvidék mellett, nem kell a szaktudás.Persze, nem akarok kizárólag ennék lehorgonyozni, ha nem megy másképpen.

Kapcsolatok nélkül sajnos nehéz, de talán jobb, ha nem lesz belőlem puncsos, jobb, ha én magam harcolom ki az érvényesülést, eddig is így volt az életemben.

2012. nov. 7. 13:45
 15/16 anonim ***** válasza:

"akinek nincs munkája, az nem is akar dolgozni"

Ez mondjuk így is van :-P, de Te mint írod, azért találsz alkalmi munkákat, azaz dolgozol. Elárulom neked, hogy nekem is volt ilyen időszakom, viszont utána közalkalmazott lettem, közalkalmazotti fizetésért, ami kb. 25%-al kevesebb volt, mint amit alkalmi munkákkal össze tudtam szedni. Talán más alkalmi munkákat kellene keresned, nem olyan rosszak azok pénzben.


Viszont 35 évesen szülőkkel lakni, az gáz! Na ezen változtass gyorsan szerintem, ha csajozni akarsz!

2012. nov. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Azt írtad külföldön is dolgoztál, miért nem próbálod meg ismét?
2012. nov. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!