Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Annyira hiányzik, olyan jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira hiányzik, olyan jó lenne, ha minden ugyanolyan lenne, mint régen. Biztos nem csak én vagyok ilyen helyzetben. Ti? Mit tesztek?

Figyelt kérdés
A barátommal 5 éve vagyunk együtt, szeretjük egymást. De régebben romantikus volt, elhívott mindenfelé, programokat szerveztünk, jókat kajáltunk, sokat szeretkeztünk, és amikor csak tudtunk, együtt voltunk. Ma meg: szinte könyörögnöm kell, hogy találkozzunk, már nem lep meg semmivel...én azért még mindig igyekszem, csini fehérneműket veszek fel, csak is az ő kedvéért...annyira jó lenne, ha egyszer csak betoppanna hozzám, váratlanul...nem ajándékok kellenek nekem, de nekem fontos, hogy érezzem, fontos vagyok még neki. Beszéltem már erről neki, de semmi változás. Szerintetek törődjek bele, hogy már semmi nem lesz olyan, mint régen?
2009. máj. 28. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kezd kihűlni a dolog,innen már nehéz a visszaút.
2009. máj. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nehéz helyzet... Ha őt nem zavarja, vagy nem vesz észre valami változást, akkor könnyen lehet, hogy már tényleg nem vagy olyan fontos neki, mint az elején. Nem tudom, mi lehetne megoldás, nekem még ilyen hosszú párkapcsolatom nem volt. De ha semmivel sem tudod felpezsdíteni, akkor talán el kéne gondolkodnod, hogy valóban rá van szükséged? :(
2009. máj. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg vele. Ha úgy látod, hogy őt nem zavarja a helyzet, tökjól elvan így, akkor gáz van. Mi 15 éves házasok vagyunk, de az érdeklődésünk egymás iránt ugyanolyan élénk, mégha a romantika nincs is már meg úgy.
2009. máj. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Mondd el neki, hogy szükséged van a figyelemre.

Nagyon szereted, és nem akarod hogy vége legyen!

Ha ezt megérti, és elkezd megint odafigyelni rád, akkor minden oké!=) ( remélem ez lesz...)

De ha nem, akkor sajnos nincs más...angolosan kell távozni.

Megmondod neki, hogy szeretted, és ezek után is szeretni fogod, de ez neked nem megy. Ha neki fontosabb más dolog, mint TE, akkor is baj van.

Ha ez lesz, tudom hogy nagyon rossz lesz. De találsz mást, aki megbecsül majd téged!=)

Sok sikert !:)

2009. máj. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%
egyetértek
2009. máj. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!