Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért tesz fel valaki ide...

Miért tesz fel valaki ide kérdést, ha eleve tudja, hogy minden választ elutasít majd és sorakoztatja a kifogásait? Kit akar meggyőzni?

Figyelt kérdés

Szeretném, ha válaszolnának ezek az emberek... akiknek 10 ember leírja ugyanazt, és ők meg elkezdik sorolni, hogy de nekem nincs időm nincs pénzem nincs életem és mégis csak az a fogyitabletta lenne jó. Most ki akarják csikarni valakiből, hogy igen jó és ezzel elintézték a kérdést?

Vagy azt hiszik, hogy csupán a kérdésfeltevéstől varázserőtér keletkezik körülöttük és ledobnak 10 kilót?


2011. dec. 22. 20:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Hallani akarnak valami olyasmi csoda szert, vagy csoda módszert ami nem is létezik. Vagy ha mégis, akkor nem fogadják meg. Pl. ilyen az igen hatékony low-carb diéták és az ehhez hasonló étrendek, a mozgásról nem is beszélve.
2011. dec. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az előző voltam:

Tudom milyen a fogyókúrával hadakozni. Egyébként fejben dől el minden, 35 kilót fogytam, 110-ről, 75-re. És tökéletesen érzem magam. 30/F

2011. dec. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ügyes vagy :) persze én is tudom, nekem is volt önhitegetős korszakom, de akkor legalább nem volt pofám írni ide és utána még leanyázni a válaszolókat, hogy deeeee nekem akkor is vannak ezek a remek kifogások, és ti meg mit akartok segítetni kisköcsögök?
2011. dec. 22. 21:13
 4/9 anonim ***** válasza:
És az milyen, amikor leírják, hogy nincs csodaszer és ugyanezek az emberek elismerik más kérdésnél, hogy van bogyó, ami hat, csak nem vennék be? Na most akkor van vagy nincs? Ugyan nem attól fogsz lefogyni, hogy pl. az adipexet szeded, hanem attól, hogy az adipex miatt nem vagy éhes és emiatt könnyebben megállod az evést és persze drog meg kicsinálhatja a szervezetedet, DE ettől még ez a fogyás szempontjából csodaszer annak, aki bírja és rohadtul nem igaz, hogy nincs, csak éppen kockázatos. Nem szeretem, mikor leoltják a kérdezőt meg olyasmit állítanak, amit a saját bőrömön tapasztaltam, hogy nem igaz. Pl. nem evés miatt elájulsz a 3. napon meg ilyenek, nem hazugságokkal kellene eltántorítani senkit, ha meg a válaszolónak nincs energiája leírni ezredszer ugyanazt, akkor copy-pase vagy meg se szólaljon. Nem tényszerű és 100%-os semmi itt, amivel dobálóznak a legtöbben.
2011. dec. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert az önáltatással legalább azt a maradék kis önbecsülésüket fenn tudják tartani, és ha jön egy másik káposztadiétás válaszoló, legalább nem érzik magukat egy utolsó szarnak. (Az önbecsülés, az, hogy valaki vagyok, valamit érek, az egyik legfontosabb alkotóeleme az ember önképének, és saját boldogságának.) Az itt kapott "drasztikus" tanácsokkal kikerülnének a komfortzónából, ami ugye a saját kis kényelmes, megerőltetés nélküli életük az összes velejárójával (elhízás, rossz közérzet, mozgásszervi betegségek, stb.) együtt, és sokan inkább megtanulnak együtt élni a "tünetekkel", mint hogy fejest ugorjanak az ismeretlenbe, és megváltoztassák az életüket. Mert az hazugság, hogy a régi komfortzónájukban tovább létezhetnének egy kisebb súllyal, hiszen pont a zóna okozta az elhízást. Erre épít az összes kamudiéta, és sok, egyébként intelligensnek, nagy tudásúnak tartott ember megveszi a mobilszaunát, mert az ígéret ott van, nehogy változtatni kelljen, a végén, amikor nem sikerül, akkor meg ott van: én legalább megpróbáltam (ez a PRÓBÁLNI is megérne egy külön misét), igaz megint nem sikerült (további visszacsatolódás a régi komfortzónába, ahol legalább az evés öröme helyreállítja a megtépázott önbecsülést). Holott oda kéne állni a tükör elé, szembeköpni magunkat, hogy szarok vagyunk, és tervet készíteni, hogy változtatunk ezen. A sikerekhez mindig kudarcokon keresztül vezet az út, és nem az a vesztes, aki egyszer-kétszer elbukik, hanem aki csak megpróbálta.
2011. dec. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

hát azért azt tegyük hozzá, hogy vannak fogyást segítő szerek, amiket diéta és sport mellett alkalmazva picivel gyorsabbá tehető a folyamat, meg vannak azok a bogyók, amiket úgy reklámoznak, hogy fogyjon 2 hét alatt 20 kilót.

és az a baj, hogy a többség az utóbbira kíváncsi, ráadásul úgy, hogy láblóbálva enné is a csipszet közben.

2011. dec. 22. 21:42
 7/9 anonim ***** válasza:
Amúgy meg ez a káposztadiéta, masszázsöv, adipex, spiropent, koplalás, felüléssel fogyok hasról téma pont olyan, mint amikor anyukád magyarázta kiskorodban, hogy ne nyúlj a tűzhelyre, mert megéget. Te nem hitted el, hozzányúltál és megégetett. Megtanultad, ennyi. Mi szóltunk előre.
2011. dec. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Biztos unalomból, nem tudom... és mi mért válaszolunk?
2011. dec. 23. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
én azért mert jó szívem van, és szeretném az eltévedt bárányokat a helyes útra terelni :D csak elég nehezen megy, ha közben beleszarnak a képünkbe :D:D
2011. dec. 23. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!