Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire igaz az hogy: "A jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Blazer X kérdése:

Mennyire igaz az hogy: "A jó fiúk mindig egyedül maradnak"?

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék. Nem azért írtam ki ezt a kérdést, hogy azt higgyék, hogy "nézd már megint itt van egy nyafogós gyerek, aki a semmitől várja el hogy legyen barátnője", hanem azért, hogy tényleg ennyire a "rossz fiúk" a bejövősek a csajoknak? A rossz fiúk-ban lelik meg a csajok ugyebár, azt a mérhetetlen nagy önbizalmat, és magabiztosságot, (Lehet ezzel már meg is válaszoltam a kérdésemet)de azon kívül van más belső értéke a rossz fiúknak ezeken kívül ami ennyire vonzza a nőket?
2012. nov. 10. 12:44
 1/9 anonim ***** válasza:
A lányok előbb megnézik a feltűnőbb, karakteresebb pasikat, mert azok helyesek és jobb velük mutatkozni. De a külső nem minden, később nagy szakítások lesznek belőle, mert ezek a kapcsolatok nem szoktak jól működni!
2012. nov. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az izgalom, kíváncsiság :)
2012. nov. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
csak a nem társasági emberek vannak mindig egyedül, nem a jó fiúk, meg rossz fiúk, meg jó lányok, meg rossz lányok.
2012. nov. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát figyelj. Ez általában intelligencia és kor kérdése.

Lehet, hogy a tiniknek a diszkóban a macsó vagyánygyerekek jönnek be, de egy egyetemen, vagy egy munkahelyen már teljesen mások az elvárások.

Általános szempont viszont a jó megjelenés és az önbizalom. Ha ez megvan, nem maradsz egyedül (bár amúgy sem, csak ha egyedül akarsz maradni...), nem kell rossznak lenni hozzá. Hidd el, van olyan lány, aki a kedves, értelmes fiúkat szereti.

2012. nov. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Értem, és köszönöm a válaszokat.

Ez a kérdés azért merült fel bennem, mert itt gyk.-n sokszor mutogat az egyik nem a másikra, hogy ez a hibás, meg amaz. Az a lényeg akkor, hogy mindenkinek más személyiség jön be, legyen az jó vagy rossz fiú, az a lényeg hogy legyen önbizalma, ugye?

(Amúgy, elég jól tudtatok időzíteni utolsó 2 hozzászóló :D )

2012. nov. 10. 12:55
 6/9 anonim ***** válasza:

Mondhatni mindenkinek más jön be, de talán pontosabb, hogy egyes csoportoknak/stílusoknak más srácok keltik fel az érdeklődését.


Köztük is vannak kivételek, de a "csoportok" általában hasonló "ízléssel" bírnak.

2012. nov. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok tipikus rosszfiú. De ilyen foreveralone jófiú sem, mint itt sokan, hogy nem járok közösségbe, bulizni, nem iszom... És mindig tudok lányt találni magamnak. És elégedett vagyok magammal, és az életemmel is. Párt nem keresek, mert így is teljes vagyok.


Am tipikus rosszfiú, akik divatmajmok, süt róluk a butaság, stb soha nem lennék... :D


Én inkább ezt a vonalat képviselem:

[link]

[link]


Nem pedig a felnyírt hajú, fültágítós, focistafej, pálcika nyomorékokat. Akikről lesüt, h szakmunkások SE lesznek....

2012. nov. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nincs olyan kategória, hogy "jó fiú", "rossz fiú"! Ismerek olyan pasikat, akik magabiztosak, rámenősek, nagy adag önbizalommal és kifejezetten jó emberek. Általában nincsenek is egyedül.
2012. nov. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Akkor amit írtam, annak nincs valóságalapja... értettem. Köszönöm az eddigi válaszokat. :)
2012. nov. 10. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!