Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti is érzitek úgy, h mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is érzitek úgy, h mindenki kapcsolatban, házas, eljegyezve. Nektek meg semmi már pár éve?

Figyelt kérdés
úgy érzem, most már nehezebb lesz megtalálni a társam, a munkahelyen mindenki foglalt, kapcsban él. nagy diszkós nem vok, és igazából kevés hely van ismerkedni. az a nagy bulizós sem vok. félek, h egyedül maradok és nem lesz családom. más is érzi így?? néha annyira rám tör ez, de nem nyavalyogni akarok. 25évesCsaj
2012. nov. 10. 18:04
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Mindenekelőtt az a legfontosabb, hogy megfogjon benne valami. Hogy több legyen, amit érzek mint szimpátia. Nem akarok olyan kompromisszumot kötni, hogy jól kijövünk, kedvelem, de amúgy nem vagyok szerelmes. Nekem eddig mindig úgy hozta az élet, hogy nem élhettem át azt, milyen kölcsönösen szerelmesnek lenni egymással-egymásba. 2 komoly kapcsolatom volt eddig 26 évesen, az egyik esetben én, a másik esetben exem nem volt belém szerelmes. Ez utóbbi akkora törést okozott bennem, hogy szerintem emiatt nem vagyok képes újra beleszeretni valakibe, pedig már másfél év eltelt, mióta otthagyott. Jönnek-mennek a pasik, tényleg nem általánosítok, vannak köztük nagyon rendesek, jóravalók, jóképűek, de szimpátián kívül nem mozgatnak meg bennem semmit. Emiatt félek, hogy kifutok az időből. Én már csak abban bízok, hogy az élet majd egyszer kárpótol és majd akkor jön az újabb szerelem, mikor már nem is számítok rá. Csak rossz ez így:(
2012. nov. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Azt ugye érzed, hogy ez csak rajtad múlik.

Az előző hozzászólásodban pedig a 26ot nyugodtan ki lehetne cserélni 16ra.

2012. nov. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
örülök,h ennyire érdekes vitatémát váltottam ki, akkor ezek szerint beütött nálunk a szinglijelenség. mondjuk annál a résznél én is csodálkoztam, h ne legyen se fiatal, se idősebb elvált. mivel ennyiből szerintem lehet engedni,lejjebb adni. viszont az télleg igaz, bennem sem hozott felszínre semmit néhány randi,új ismeretség. 2 évvel ezelőtti pasiról ábrándozom, őt nem übereli senki vonzalomban, vágyban, humorban, ez van az agyamban.
2012. nov. 10. 22:46
 24/26 anonim ***** válasza:

"Azt ugye érzed, hogy ez csak rajtad múlik.

Az előző hozzászólásodban pedig a 26ot nyugodtan ki lehetne cserélni 16ra."


Nem tudom, milyen alapon oltogatsz te most engem, már ne is haragudj!

2012. nov. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Ebbe már én is többször belefutottam.

Egy megszépült emléknél, vagy egy elképzelt fantompasinál nem lehet jobbnak lenni.

2012. nov. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Tegnap #17-es vagyok. Még annyi jutott eszembe, ahogy olvastam az utánam következő kommenteket, hogy a magam példájából kiindulva még úgy sem könnyű, hogy nem vagyok túl fiatal, de még öreg sem, elvált sem.

Van, aki tényleg bírj a szinglisséget, és jól elvan így. Szakítás után talán nem is árt. Évekig egyedül viszont borzasztó. Hatalmas űr, üresség, ami szinte felszippantja az embert. Egy ideig boldoggá teheti az embert a karrierje vagy amivel foglalkozik, de hosszútávon rájön, hogy valami/valaki nagyon hiányzik az életéből.

2012. nov. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!