Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti is érzitek úgy, h mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is érzitek úgy, h mindenki kapcsolatban, házas, eljegyezve. Nektek meg semmi már pár éve?

Figyelt kérdés
úgy érzem, most már nehezebb lesz megtalálni a társam, a munkahelyen mindenki foglalt, kapcsban él. nagy diszkós nem vok, és igazából kevés hely van ismerkedni. az a nagy bulizós sem vok. félek, h egyedül maradok és nem lesz családom. más is érzi így?? néha annyira rám tör ez, de nem nyavalyogni akarok. 25évesCsaj
2012. nov. 10. 18:04
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Én is voltam, már engem is érdekelt mire számíthatok, de aztán mondta az asztro csaj hogy 1 év múlva esedékes a gyerek, ami viszont meg túl hamar van:D Nah de azért mégis csak tudok valamit.


26/l

2012. nov. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Nem csinálok reklámot, de szerinted mi történik az évente végző több ezer mérnökkel. Elmennek dolgozni olyan cégekhez, ahol a női mosdón 100 év alatt sem kopik meg a kilincs.
2012. nov. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
akkor bemegyek egy mérnöki irodába:DDD amúgy a jobb pasiknak már ott is van barátnőjük.
2012. nov. 10. 18:39
 14/26 anonim ***** válasza:

Valóban, mert gyorsan lecsapnak arra az 1-2 lányra, aki a céghez kerül.

Bár azokból is a jobbaknak van barátja. :p

2012. nov. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Hát gyakorlatilag ugyanezt érzem, csak én már 4 évvel később vagyok a korban, tehát közeleg a pánikba esős időszak :)

De tényleg, kicsit kezdem már azt érezni, h minden próbálkozásom ellenére sem kellek senkinek. Nem vagyok elég jó...

Pedig tudnék én szeretni, segíteni a másiknak, de valahogy nem jön össze olyan lány, akivel kölcsönösen tetszenénk egymásnak. Folyton csak én érzek többet.

És kicsit ez már kezd hogy úgy mondjam fárasztóvá válni.

Szinte minden ismerős haver, volt osztálytárs kapcsolatban, eljegyezve, házas, első gyermek, második gyermek.... én meg...

Na de mindegy,azért még nem adtam fel! És azt hiszem ez a lényeg!

29 F

2012. nov. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
utolsó hozzászóló:én is ugyanígy vok!!priviben írj!
2012. nov. 10. 19:39
 17/26 anonim ***** válasza:
Én is úgy vagyok, mint a 15. hozzászóló és a kérdező. Teljesen így érzek, de ez már érthető, hiszen 35 (F) vagyok. Kapuzárási pánikban vagyok. Nagyon félek. Teljesen letör ez az érzés, ráül a mindennapokra.
2012. nov. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Teljesen így érzek én is, én 26 éves vagyok. 3-4 éve ilyenkor azt hittem, megtaláltam az igazit és ezzel lezártnak tekintettem a pártalálást. Nem hittem volna, hogy 25 éves leszek, mire újra kell kezdenem. Nekem is fogy a reményem, mert a korunkbeli pasik nagy része már foglalt vagy még mindig csak szexet akar vagy amelyik normális lenne, abban meg nem fog meg semmi, hiába intelligens meg jó külsejű. Aztán vannak a harmincasok, de ott meg az van, hogy sokan elváltak és járulékos elemként ott figyel egy exasszony meg 1-2 gyerek is. Engem amúgy sokszor a 20 év körüliek találnak be, ők pedig még sokszor nagyon komolytalanok. Már csak azért se tudnék velük kapcsolatot kezdeményezni, mert ők még nem alkalmasak arra, hogy megállapodjanak én (mi) meg már ugye nem kalandokat keresünk meg pár hónapos "együttjárós" kapcsolatot. Szar helyzet, bocs, hogy nem tudok biztatót írni, de nem tudom mi lesz velünk:(


26 L

2012. nov. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok.Sokat dolgozok, kevés időm van társkeresésre. Természetesen néha elszomorít a dolog, de amúgy meg azt gondolom, hogy nem vagyunk egyformák, mindenki élete máshogy alakul, előbb-utóbb aki nem zárkózik el teljesen a világtól, az talál magának társat, csak azért meg kell próbálni tenni érte, legalább annyit hogy minél többször menni emberek közé, hogy a lehetőség meg legyen. Talán sokan ott rontják el, hogy a csalódások miatt "megutálják" az ellenkező nemet, őket hibáztatják és ez kiül az arcukra. Elkeseredni nem szabad. 26L
2012. nov. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Akkor milyen pasi kellene?

A fiatal éretlen, az idősebbnek túl sok a múltja. A korod bélieknél nem elég az intelligencia, és a jó megjelenés.

Mi kell még???

2012. nov. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!