Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik igazi örökké tartó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik igazi örökké tartó mindenen átívelő barátság? És lehet igazbarátot találni? Vagy ilyen csak a filmekben van?

Figyelt kérdés
2009. aug. 14. 01:25
 1/9 anonim ***** válasza:

Lehet.


Sárky

2009. aug. 14. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én sajnos úgy tapasztaltam, hogy nem, nem létezik. Már volt óvodás korom óta barátom, és több évtizedig voltunk egymásnak, és mgis tönkrement. Utánna volt másik barátom ,pedig nem hittem volna, hogy még lehet. És az is tönkrement. Szóval én nem tudok hozzá túl pozitívan állni.. de biztos létezik, csak engem elkerül.
2009. aug. 14. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Volt egy barátnőm akivel már óvodás korunk óta szétválaszthatatlanok voltunk, 2hete nekem támadt, hogy én rászálltam egy srácra aki neki tetszik, jó az ő szemszögéből lehet úgy tűnik, de szerintem nem szálltam rá...Meg a srác is megmondta, hogy a bnőmmel nem lehet normálisan beszélni a szia mizu-n kívül (Sajnos csak msn-en tudunk beszélni meg telón)+ a bnőm azért veszett velem össze mert a srác kitalálta, hogy csináljunk olyan képet amin egy lap van a kezébe, és rá van írva a nevem, és hogy csináljak neki én is olyat amin az ő neve van. Na és én ezt a képet kiraktam msn-re amin a srác neve van, bnőm megkérdezte hogy jól látja-e, és mondtam hogy igen, aztán meg letámadott hogy mért kell így rászállnom a srácra, közbe az a srác találta ki, hogy csináljunk egymásnak ilyen képet...

Meg a barátnőmmel már nem is voltam olyan jóba, valahogy elr*bancolódott, vagyis van egy bnője akinek a stílusa nem éppen egyezik az enyémmel...és nem tudom de lehet, hogy a barátnőmet ellenem fordította vagy akármi, azóta nem voltunk olyan jóba mint régen mióta ezzel a barátnőjével van...

Am 14/L (a bnőm is és a srác is 14)

Sztem nem létezik igazi, örökké tartó barátság...egyszer úgyis megunjátok egymást...vagy ilyesmin összekaptok mint mi...

2009. aug. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
létezik... a legtöbb barátnőmmel több mint 15éve töretlen a barátság:)
2009. aug. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Létezik! :)
2009. aug. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Áhh, hiába hiszed így, simán átvernek és akkor koppansz
2009. aug. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
na senki nemír már!?
2009. aug. 19. 13:46
 8/9 anonim válasza:
Igenis létezik örök barátság, csak erőt kell fordítani a kapcsolat ápolására, ha ezt nem teszed, akkor elromolhat.
2009. aug. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én barátnőmmel 8éve vagyunk nagyon jó barátságba(18/L)

Voltak kettönk közt féltékenykedések haragok félreértések de mindent átvészeltünk...és csak röhögve gondolunk vissza a régi sérelmekre!

Szerintem van,létezik és mindig is lesz csak el kell döntened hogy a másik az ténleg számodra a barátod vagy csak unalom üzőnek jó!!!!;):D

2009. aug. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!