Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagyott a férjem egy férfiér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott a férjem egy férfiért, hogy dolgozzam fel?

Figyelt kérdés

Azt mondta sosem kívánta igazán a szexet sem velem, sem az exeivel, de mégis úgy érzem, hogy én vagyok a hibás. Mit ronthattam el? A szex sosem működött jól, de én így is imádtam őt,és azt hittem, csak nem tetszem neki eléggé. Nem gondoltam hogy ez van a dolgok mögött. Sokszor viselkedett lányosan, de azt hittem, csak aranyos és kedves lelkű férfi. Most nagyon butának és megalázottnak érzem magam. 5 évig voltunk házasok. Alig merek kimozdulni a házból, félek hogy az emberek mit szólnak a faluban.

30 N


2012. nov. 13. 15:09
 1/8 anonim válasza:
100%

Én egy húsdarálóval dolgoznám fel, mindkettőt.


Egyébként, ha belegondolsz, szerintem ezt egyszerűbb feldolgozni, mintha nővel ment volna el, ezzel ugyanis nem igazán tudsz mit kezdeni, nem is kell azon agyalni, hogy vajon mit rontottál el, itt ő változott olyan irányban, amivel nincs mit tenni. Járj emelt fővel és ne érdekeljen mit mondanak mások.

2012. nov. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%
Ne akarj többet kamionsofőr lenni.
2012. nov. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
hát vidd el a pasija barátnöjét egy körre :D de én is szeretném látni azt :D
2012. nov. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
keress másik pasit,vagy mutasd meg férjednek mennyire jó vagy szexbe még ha gyereked sincs
2012. nov. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy a férjed egy férfiért hagyott el, azt jelenti, hogy szexuálisan mindig is ők érdekelték. Tehát nem változott meg, így nem a te hibád. Más részről viszont valószínűleg ott rontottad el, hogy hozzámentél olyasvalakihez, akit nem ismertél, még inkább, hogy nem hismerted eléggé, akihez hozzámentél. Ezzel nincs mit kezdeni, majd lassan tudomásul veszed, hogy ez történt veled. Lépj ki a házból, foglald el magad, kapcsolódj ki... Mások véleményével meg ne törődj, amúgy sem értem, hogy a megvetésük miért irányulna rád (meg persze a férjedre). Egyébként meg gondolj arra, hogy ha már meleg férfi vett el, akkor ez a legjobb, ami történhetett. Sokkal rosszabb lett volna, ha több gyerek után történik mindez, ne adj isten az egész életedet olyasvalakivel éled le, aki soha nem is volt szerelmes beléd.
2012. nov. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Engem a feleségem hagyott el, nem nőért, hanem férfiért. Szerintem az jobb lenne, ha nőért hagyott volna el, mert akkor nem az lenne bennem, hogy mit tud a másik amit én nem, hanem hogy OK, kicsit későn derült ki a vonzalom, de hát ez van.


Persze válni ennyi év után szar, újra kezdeni még szarabb, de akárhogy nézed, ez nem a te hibád. Most nem megnyugtatni akarlak, de ez tényleg az a helyzet, hogy lehettél bármilyen jó feleség, ha későn derült ki számára is az orientációja, akkor ez bizony a vis maior esete.


Mindenesetre együtt is érzek veled és sajnálom a dolgot.

2012. nov. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
95%

Szia!

Ez nem téged minősít, hanem őt. Átvert téged. Igen, ezen nincs mit szépíteni.

Ha úgy érzed, hogy ezen egyedül nem tudsz átlépni nyugodtan keress meg egy szakembert (pszihológus).

Az emberek meg - tudom, hogy nem egyszerű - ne érdekeljenek. Mindenki szeret más szennyesén csámcsogni, addig sem kell a saját problémáin gondolkodni. És aki ezért esetleg - valamilyen ésszerűtlen ok miatt - téged hibáztat azt csak sajnálhatod.

2012. nov. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Jó szar lehetett veled, ha bebuzult szerencsétlen.
2012. nov. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!