Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek most együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most együtt vagyunk, vagy sem?

Figyelt kérdés
Van egy srác..1évig jártunk de fél éve szakitottam vele..azota is szeretjük egymást. Mostanában minden szabadidőnket együtt töltjük. Ugyan olyan most mint régen volt, vagy talán még jobb is, de nem tudom, hogy ez annak számít-e, hogy együtt vagyunk. Az ő barátaival is sokat beszélgetek és nagyon joba vagyok velük is, és ők is és a saját barátaim is mindig azt kérdezgetik, hogy együtt vagyunk-e de én nem akarom azt mondani hogy nem, de azt se merem még igy kijelenteni, hogy nem. Szerintetek most mivan?

2012. nov. 11. 12:21
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Bocsánat elrontottam. Javitva: *de én nem akarom azt mondani hogy nem, de azt se merem még igy kijelenteni, hogy igen.
2012. nov. 11. 12:25
 2/14 anonim ***** válasza:

"mindig azt kérdezgetik, hogy együtt vagyunk-e de én nem akarom azt mondani hogy [NEM], de azt se merem még igy kijelenteni, hogy [NEM]."


?? Ez elég egyoldalú. Biztos hogy így akartad írni?

2012. nov. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem :) elrontottam. De előbb kommentbe leírtam helyesen.
2012. nov. 11. 12:27
 4/14 anonim ***** válasza:

Nem az a lényeg, ki mit gondol rólatok. Nem az számít mi mit gondolunk. Szerinted egy idegen szem, ha mond véleményt, azzal 100%-ig meg tud titeket határozni? Nem.


A lényeg te mit gondolsz. Élvezed-e a társaságát, élvezed-e az együttlétet, élvezed-e a szexualitást vele? Érdemes-e időt ráfordítani? Érdemes-e energiát beleáldozni? Ha igen, akkor már tudod a választ.

2012. nov. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Dugtok? Ha igen ,akkor együtt vagytok.
2012. nov. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha szexeltek is, akkor igen, együt vagytok. Ha csak beszélgetni "jó vele", meg sétálni, akkor meg nem. Akkor csak haverok vagytok. Ennyi.
2012. nov. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Igen lefekszünk.
2012. nov. 11. 14:17
 8/14 anonim ***** válasza:

Akkor mi a kérdés? :)

Nem tudjátok "lefekvés" előtt vagy után megbeszélni, hogy "mi most együtt vagyunk, vagy nem?"? :)


Persze tudom, ez ilyen csajos lelki dolog. A csajoknak nem elég, ha együtt vannak valakivel, meg is kell beszélniük, hogy igen, mi most együtt vagyunk, járunk... :)

2012. nov. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
De nem merek rákérdezni..de ő meg nem tudom mit gondol. Szerintetek a szexből egyből következik , hogy kapcsolat?
2012. nov. 11. 14:39
 10/14 anonim ***** válasza:

Hát most csak szexelni jártok össze titokban, vagy van ezen kívül más közös programotok is, mint "normális" pároknak?

Eljártok sétálni, kézenfogva, ölelkezve jártok, szoktatok csókolózni az utcán, barátok előtt is, jártok együtt bulizni?

Vagy csak titokban összejártok szexelni?


Nem igazán értem, hogy miért "nem mered" megkérdezni, amit meg akarsz kérdezni, de főleg azt nem értem, hogy miért kell megkérdezni egyáltalán azt ami egyérteműnek látszik?


Talán attól félsz, hogy nemet mond, és közli, hogy bocs, szöszi, csak szex és más semmi? Vagy mitől félsz?


Egyébként ha véletlenül ezt mondaná, akkor mi lenne? Akkor onnantól már nem élveznéd a szexet vele, vagy mi???

:)

2012. nov. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!