Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eleget adtam a páromnak?

Figyelt kérdés
A kedvesem még tanul és újra telepítette a rendszert a gépemen, 50kmre lakik tőlem! Na és jött reggel majd ketten elmentünk hozzá (mert valami nem jól sikerült a gèpemmel) aztán haza hozott majd ismét haza ment azaz ha jól számoltam 200km! Ès tankoltam neki 4000ft-ért azaz kb 10 liter benzin! A gèpem müködik nekem megèrte, viszont érdekelt barátnőm véleménye hogy nem kevés volt ez! És szerinte túlzás sőt mi több nem kellett volna mert még anyukám adott neki ebédet-vacsorát, 1doboz cigit, és 3kg almát! Szerinte ingyen kellett volna, de hát olyan máskor is adtam neki érte vagy 2ezret szégyeltem volna ha pont most nem mikor szaladgálni kellett hogy sikerüljön. Vèlemény?
2012. nov. 15. 00:15
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha egyébként nem találkoztatok volna, hanem csak emiatt kocsikázott, akkor benzinköltségnek teljesen reális...


Más kérdés, ha igazi úriember lett volna, nem fogadja el... más kérdés, hogy hogyan áll esetleg anyagilag...

2012. nov. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Sztem jól csináltad,hogy adtál neki,és az összeget sem sokallom.Mindenki pénzből él,és elvégre ő fáradt miattad.Szóval nincs ezzel gond.
2012. nov. 15. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet én vagyok rosszul összerakva, de nekem egyik oldalát sem veszi be a gyomrom...
2012. nov. 15. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ha nem ő kérte és nem is várta el és úgy adtad, akkor teljesen okés.
2012. nov. 15. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A benzin drága, ő tanul..

Ez így volt helyes..

2012. nov. 15. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én sem vártam volna el ingyen.

Szerintem jól tetted,hogy tankoltál neki.

Párod mit mondott rá?

Nálunk az ebéd az alap dolog,de nem csak az udvarló esetén,hanem bárki ismerősnél.

Úgy értem,ha kész az ebéd,és van nálunk valaki,akkor mindig megkínáljuk.

Az almára meg csak azt tudom mondani,hogy az én anyukám elég "pakolós",így ami van a házkörül,pl befőtt,krumpli,alma,lekvár,stb. abból mindig ad olyanoknak akiket szível.pl udvarló,testvér,koma,stb.

Cigivel is megszokta őket,úgyhogy ez is rendben van.

Szóval,szerintem ezen ne idegeskedj,teljesen korrekt vagy (anyukád is)!

2012. nov. 15. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Bocs,kimaradt a kínálni szó.

Szóval: cigivel is megszokta kínálni

2012. nov. 15. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szeritnem jól csináltad, kedves tőled. Ez az úriemberezés baromság. Jah úriember nem fogadja el. Csak éppen a legtöbb úriember veri a feleségét és stb.


Jó volt ez így. És ez jobb megoldás, mint hogy veszel neki valamit, mert az autója benzinnel működik, nem csokival. Lehet cserébe majd meghív valami különleges helyre.

2012. nov. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azért egy szopást még hozzácsaphattál volna az ajándékokhoz.
2012. nov. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szerintem tök jogos hogy tankoltál neki végülis tanul, ráadásul a benzin se két fillér mostanság.:)
2012. nov. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!