Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek árt a kapcsolatnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek árt a kapcsolatnak ha távol vagyunk egymástól?

Figyelt kérdés

2012. nov. 15. 14:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Sok esetben igen.
2012. nov. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A szerelem nagyrészben hormonális, biológiai késztetés. A távolság sajnos csökkenti ezt az ingert. Szóval igen.
2012. nov. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mindenkeppen. elvegre is,ha vagysz a masikra,nem lathatod barmikor,ha valami bajod van,csak neten/telefonon tudjatok megbeszelni,es hat ez eleg nagy szakadekokat csinalhat ket ember kozt
2012. nov. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Semmiképp se használ.
2012. nov. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekünk sosem ártott a távolság, sőt, így szerintem sokkal jobb mintha minden nap egymáson lógnánk.

26L

2012. nov. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Most en is külön vagyok a barätnömtöl. Sajnos.

Kicsit az a nagy tüz lejjeb ment, mert a tävolsäg miatt nem jön olyan sok inger ahogy az elözö hozzäszolo irta..

De nem aludt ki.

Erzem hogy szeretem, csak nem olyan intenziven, mint amikor együtt vagyunk, de ez azt sem jelenti hogy nem tudom hogy szeretem.

Ez bonyolult igazäbol

De minden keppen ront a dolgon, de tul lehet elni csak akarni kell :D

2012. nov. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!