Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik a rosszabb, a féltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a rosszabb, a féltékenység vagy a megcsalás?

Figyelt kérdés
Csak mert a féltékenységet nem bocsátják meg, hűtlenséget viszont igen..

2012. nov. 15. 18:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Te igencsak félre vagy tájékoztatva.
2012. nov. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A féltékenység megmérgezi az egész kapcsolatot, ha túlzásba viszed. A megcsalást pedig nem bocsájtja meg mindenki.
2012. nov. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Házasságon kívüli kapcsolatban sem jogilag, sem erkölcsileg nincs megcsalás, hiszen az előbbi normarendszer csak a házasságtörést ismeri, és azt sem mint jogi kategóriát (dejuridizáció, ugyebár), hanem mint válási okot; az utóbbi meg immorálisnak számít.
2012. nov. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

??? te miről beszélsz?:D

a megcsalás az, amire nincs bocsánat. (legalábbis nálam. persze sok ember van akiknél ez nem így megy.) a féltékenység természetes

2012. nov. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Saját példám : a pasim nagyon féltékeny volt a legjobb barátomra akit vagy 10 éve imádok és ez miatt szakítottam vele később. Egy másik kapcsolatomban a srác megcsalt részegen, neki megbocsátottam.
2012. nov. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A megcsalás, egyértelmű..

Persze lehet mondani, hogy a megcsalások azért történnek, mert valami nem volt meg az aktuális kapcsolatban, de akkor erről beszélni kell, ezért van a kommunikáció. Ha nem változik a helyzet, s van bennünk egy kis gerinc, akkor előbb szakítunk, majd utána fekszünk össze mással.. szerintem:) A féltékenység meg szerintem néha jó dolog. Ebből tudod, hogy fontos vagy a párodnak. Persze túlzásba sem szabad vinni. Én erre valahogy mindig ráéreztem... amikor féltékeny kezdtem lenni, bumm, jogos volt:)

2012. nov. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#1

Már miért lennék félretájékoztatva? Ha valaki megcsalja a a párját azt valahogy megbocsátják (már aki), mondván hogy még "szeretem ", de ha valaki féltékeny azt lekoptatják, és úgy vannal vele nem tud változni, hiába szereti az illető. Ha valaki egyszer megcsalja a másikat mégegyszer megfogja,mert úgy van vele,ha 1szer megbocsátot másodjára is megfog. Viszont ha valaki féltékeny,és észhez tér hogy nem kellet volna,annak nincs második esély.


4# : Nálam is így van.

#5: pont erről beszélek..


És a féltékenységet is meglehet beszélni csak le kéne ülni és meghallgatni egymást!

2012. nov. 15. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!