Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti kezdenétek kapcsolatot egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kezdenétek kapcsolatot egy félvér lánnyal?

Figyelt kérdés
A történet annyi, hogy van egy lány. Félvér. Az apja roma, az anyja magyar. Az apjával nem a legfényesebb a kapcsolata, ritkán, de még tartják a kapcsolatot. Külsőleg szinte semmi jele a származásának. A lány művelt, rendes, és nem csak azért, mert megjátssza magát. De vajon ez mindig is így fog maradni? Ti kezdenétek kapcsolatot egy ilyen lánnyal? Ha NEM választ adtok, kifejtenétek?

2012. nov. 16. 00:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ha gondok lesznek a kapcsolatotokban nem önmagában a származása miatt lesz, hanem a VISELKEDÉS miatt, és a kettő nem ugyanaz. Minden kapcsolatban vannak problémák..!!

Én természetesen belemennék a kapcsolatba, semmi rosszat nem írtál róla.

2012. nov. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nekem a roma vonallal lenne bajom. De ha tehetem mindenképpen félvér vagy külföldi lányt választok. A lényeg, hogy legyen benne valami más kultúra is. A magyar lányok szépsége oké, de a külcsíny melletti belbecs csekély. Arab, ázsiai lányok viszont nagyon rendben vannak!
2012. nov. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Hát mert a gádzsó az mindenki aki nem cigány, nem?
2012. nov. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én nem. Azért nem mert a vérében akkor is benne a cigány mentalitás. A gyerekeiden kiütközhet a lányon nem is.
2012. nov. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!