Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám megoldani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám megoldani a lenti problémám? Csak normális válaszokat!

Figyelt kérdés
Barátnőmmel nagyon szeretjük egymást, de ő napi 12 órát dolgozik én csak 8at. Messze lakunk egymástól és nehéz megoldani az együttlétet. Szerintetek is azzal van a baj, hogy sokat dolgozik ?? Egy átlagos nap: 8tól-21 óráig dolgozik, mire lefürdik, eszik lesz 22:30 én akkor tudok átmenni. Mivel másnap dolgozik ezért korán lefekszünk 0:00 Komoly matematikai műveletek után kijött, hogy másfél kemény órát tudunk együtt tölteni. Ez kicsit kevés.. Arról nem is beszélve, hogy fáradt meló után és sokszor nincs kedve zsonglőrködni a lepedőn. Mi lenne a megoldás ? Új munkahely ? Összeköltözni ? Segítsetek kérlek!

2012. nov. 16. 08:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
9. vagyok,akkor mákom van,mert én 15-6 fizikait csinálok,mellesleg csak akkor tudod össze hasonlítani,ha mindkettőt csináltad már.
2012. nov. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Felszolgálóként kezdtem, volt hogy 20-22 órákat dolgoztam megállás nélkül, hidd el tudom mit beszélek, egyik a fizikálisan fáraszt le, de azt kipihened. Most középvezető vagyok egy irodában, az pedig szellemileg nulláz ki,van hogy a nevem nem tudom nap végére. Mikor meg találkozok valakivel csak bólogatok hogy igen igen nem vagyok képes össze szedni a gondolataim.
2012. nov. 16. 10:53
 13/17 anonim ***** válasza:

Nem értem miről beszélünk. Te egyértelműen nem vagy hajlandó változtatni, összeköltözni, mert inkább gyűjtögetsz, de azt elvárnád tőle, hogy ő feladja a munkáját. És ha ő feladja, akkor miből fog élni?

Kicsit gondolkozz! Örülj neki, hogy napi 1,5 órát együtt lehettek, gondolom nem dolgozik heti 7 nap, a szabadnapjait együtt tölthetitek, ha te aznap dolgozol, akkor munka után mehetsz rögtön hozzá. Azért nem olyan borzasztó ez, mint ahogy lefested.

2012. nov. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
De nem örülök neki, hogy 1,5 órát tudunk együtt lenni, ne mond már nekem hogy ez jó. Lenne lehetősége kevesebbet dolgozni, ő nem akar. Én meg a félreértések elkerülése végett NEM azt akarom hogy feladja a munkáját, hanem megoldást keresek erre a problémára. És nem az a megoldás hogy össze költözök vele, ettől ő még nem fog kevesebbet dolgozni ergó a probléma megmarad.
2012. nov. 16. 11:26
 15/17 Syrakusa ***** válasza:

"Másfelől meg hidd el 8 óra szellemi munka, épp olyan kemény tud lenni mint 12 óra fizikai munka. Hidd el nem a levegőbe beszélek."


Azért annyira ne túlozzunk :-)

Én jelenleg 12 órában dolgozom irodán,ezelőtt napi 10 órát nyomtam KEMÉNY FIZIKAI munkát.....nem lóti-futi voltam,hanem a kőröshegyi völgyhíd építésén melóztam.....azért elhiheted az a 12 óra kemény fizikai meló előbb vállra fektet mint 8 óra szellemi.......Nem végeztél akkor még fizikai munkát......pincérkedés.... :-)

2012. nov. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Syrakusa ***** válasza:

Hoppsz....lehet fáradok,de nevem még tudom :-)

Na szóval *10 óra fizikai meló akart lenni XD

2012. nov. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Értékeld akkor át a dolgokat. Vagy összeköltöztök most, vagy pedig kitartasz mellette amíg összegyűjtöd a pénzt.
2012. nov. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!