Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom, mit akar az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, mit akar az ilyen férfi tőlem. De az is lehet, hogy ő se tudja? Vagy szórakozik?

Figyelt kérdés

Három hónapja tart a kapcsolatunk, és ő úg beszél, mint aki az oldalboráját találta meg bennem. De sokszor megbánt- mostmár nem tudom, direkt-e vagy csak ilyen szar a humora. Mindenből viccet csinál. Rettentő komoly dolgokból is, pl. hogy nem jön meg a menzeszem és parázok, hogy terhes vagyok-e. Ő mit reagál? Nevet! Egy csom mindennel ez van, és még bántó is a humora.

Potenciaproblémája van, amiről nem szabad beszélni, mert "jajaj, az csak nehezíti neki"... ha kifejezem igényem, akkor sérelmezi, hogy neki teljesítenie kell. De én valahogy nem úgy képelem el a hátralevő életem, hogy nem szexelünk, szavaival bánt, véleményeivel gyakran sért és már az az érzésem, ez tudatos.

Ugyanakkor sokmindenben odateszi magát. Ilyen pasival még nem volt dolgom. Olyan mintha kettős lenne. Sokszor arra gondolok, hagyni kéne a fenébe. Viszont egyik párkapcsolat sem problémamaentes, hátha csak nekem kéne megértőbbnek lenni?



2012. okt. 20. 19:35
 1/2 anonim ***** válasza:
beszélj vele és mond meg neki,hogy miért ilyen rosszul esik neked. megértő vagy te vele.
2012. okt. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha te úgy gondolod, hogy nincs jövője a kapcsolatotoknak, akkor hagyd a fenébe...
2012. okt. 23. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!