Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha bevallom neki, hogy belésze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha bevallom neki, hogy belészerettem, akkor csökken az érdeklődése irántam?

Figyelt kérdés
Van egy lány, 18 éves, szintúgy, mint én.Már majdnem egy hónapja beszélgetünk neten, de még nem találkoztunk, mert mesze lakik.Elég közvetlenek vagyunk egymással.Szerintetek, ha bevallanám neki, hogy beléhabarodtam, akkor csökkene az érdeklődése irántam, mert tudná, hogy "sínen van"?
2012. nov. 17. 11:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Sztem ez attól függ, hogy mit érez irántad.
2012. nov. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szóval ha ő is így érez, akkor akár nőhet is, de ha nem, akkor meg csökken, ha jól gondolom?
2012. nov. 17. 11:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen
2012. nov. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!