Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire számít a hajszín egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számít a hajszín egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Sok pasi csak a világos,és szőke lányokat szereti.Nekem fekete hosszú hajam van.

2012. nov. 17. 13:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én a fekete hajat szeretem a barátnőmnek mégis világosbarna szóval semennyire.
2012. nov. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
79%
Jézusom! Ezt komolyan kérdezed? Mi köze lenne a hajszínnek egy kapcsolatban? SEMMI! Előbb a külső alapján ismerkedünk, majd a belső alapján teremtünk kapcsolatot! Értelemszerűen ha tetszik egy fiú de ö pl. a szőkét szereti valószínűleg "nem nézne rád nőként" de ha megismer akkor nem azt fogja mondani, hogy menj innen te fekete hajú...
2012. nov. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

én pont fordítva látom, szöszi vagyok és körülöttem minden feketehajú csajnak van barátja a szőkéknek meg nem :D

szeretnék fekete lenni de nem állna jól :S

2012. nov. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Engem már koptattak le hajszín miatt...:( Mondjuk az egy gyökér volt.
2012. nov. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem is sötétbarna hajam van és soha nem éreztem, hogy hátrányban lennék a szőkékkel szemben... Nem a hajszínen múlik, hogy egy pasi mennyire talál vonzónak. A szőkeség max. egy 14 évesnél lehet feltétel, de gondolom téged nem ez a korosztály érdekel...
2012. nov. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Elég gáz az a kapcsolat, ahol a hajszín számít :-P
2012. nov. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
79%
Nekem vöröses narancssárga hajam van és az alja fekete és boldog párkapcsolatban élek :) Szóval nyugi nem számít
2012. nov. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Egyik haverommal mindig klassz volt együtt csajozni menni, ugyanis neki inkább a szőkék jöttek be, míg nekem a feketék. :D
2012. nov. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem :)


én a vöröseket szeretem, exem sötétbarna már-már fekete, jelenlegi barátom pedig szőke, pedig sose tetszettek a szőkék :) vörösökkel csak rövidebb kapcsolatokra futotta.


exem a szőkéket szerette, én mégis vörös vagyok, az utánam lévő csaja pedig sötétbarna.

jelenlegi barátom a barnákat szereti, exe mégis szőke, én meg mint írtam vörös :D


színkavalkád ..


amúgy nekem is úgy tűnt eddig, hogy a szőkék a favoritok :) én is voltam már szőke, akkor néztek meg a legjobban.

2012. nov. 18. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Most jöttem haza buliból, szóval ha van valami hiba nézzétek el. Én pont, hogy a vöröseket szeretem. Szerintem van bennük valami tüzes valami leírhatatlna.... A szőkák meg a "gyerek" illezúziói szőke haj kék szem, HERCEG. Szőke haj kék szem KIRÁLYLÁNY pedig ezek rég értelmét vesztették, ma már csak van egy "ideál" és kész. De hidd el, sose lesz at. Én pl., A vörösöket szeretem de mindgi barnahajúval össze a sors.. BOTRÁNY :D Utolsó, írsz privit milyen vagy ;)
2012. nov. 18. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!