Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Rosszul érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Rosszul érzem magam amiért szakítottam vele.

Figyelt kérdés

Nem csinált semmi rosszat csak én már kinőttem a dolgaiból, túl gyerekes és már jöttek az állandó veszekedések, hogy "megváltoztam". Igen, komolyodtam de ő 22 évesen úgy viselkedik mint egy rossz 10 éves. Amikor mondtam neki, hogy ideje lenne kicsit felnőni (nem úgy értem, hogy semmi buli, szórakozás) akkor is elkezdett veszekedni, hogy ne akarjam megváltoztatni. Így inkább szétmentünk, meg amúgy is sokat féltékenykedett oktalanul. Elmagyaráztam neki, hogy mi az oka de nagyon maga alatt van. Néha pár napra csak úgy elnyeli a föld, senki nem tud róla semmit, azt sem, hogy él-e még egyáltalán vagy valami, aztán előkerül. Akkor is az első útja a kocsmába vezet, állandóan iszik és balhézik. Gyakran felkeres részegen, hogy szeret és beszéljük meg. De én már tovább szeretnék lépni, neki is szépen, nyugodtan elmondom, hogy ne foglalkozzon velem. A múltkor apum küldte el elég durván. Részegen mindenkivel viccelődik és ez néha idegesít másokat de hiába szólnak rá, nem áll le. A másik az amikor részegen agresszív. A múltkor kórházba került mert 5 cigány megverte. Annyira rosszul érzem magam miatta mert ez mind miattam történik. Életvidám volt mindig, most meg elég ránézni. Alig eszik, nem beszél senkivel, a fizetése felét piára költi meg kitudja még miket csinál amikről nem tudunk. Sok közös barát próbált vele beszélni és mondták, hogy kezdjen új életet stb. Nem akartam neki rosszat mert kedves srác, de nekem más terveim vannak mint neki, amúgy sem lennénk sokáig együtt. Mit tegyek? Rossz így látni de nem akarok visszamenni hozzá.

20/L


2012. nov. 6. 21:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Tönkre tetted ennyi...ha elötte ilyen volt hanem életvidám,akkor vszínű te váltottad ezt ki belőle.A magad háza táján is nézzél körül hogy te hogyan viselkedsz vele...mert te lehet hogy alapjáraton visszautasító vagy és ő meg magányában bánatában iszik.
2012. nov. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Miért tette tönkre? 20-22 évesen azért még előfordul bőven, hogy az ember nem az illetővel éli le az életét.

Ez a világ természetes dolga, ha két ember rájön, hogy nem egyeznek a nézeteik és nem jó a kapcsolatuk, változtatnak.


Első!

Hozzá kellett volna mennie férjhez, hogy aztán 10-15 év múlva itt olvassuk, hogy mit tegyen? Boldogtalan? Válni kellene, de a gyerek??


Kérdező!

Semmi gond, tudom, hogy rossz, de túl fog lépni a volt barátod, ez sajnos egy ilyen időszak neki. Ez mindig fájó pont, főleg annak, akit ott hagytak!

2012. nov. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Első, ezt hogy csináltad? 00:32 a válaszod, nálam még most is csak 00:26 van.
2012. nov. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A második vagyunk.. nézd a miénk is más. :D
2012. nov. 7. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
bocsi, vagyok.
2012. nov. 7. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Már mielött szakitotatok már akkor is erőszakos alkoholista volt, hogy lenne a te hibád.
2012. nov. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ja, nem válaszoltam a kérdésre. Kérdező, nem kellene rosszul érezned magad, bár tudom, ezt mondani könnyű. Te lassan felnőtté érsz, ő pedig szeretne megmaradni felelőtlen gyereknek. Pedig ez mint tudjuk, nem megoldható. Te viszont nem vagy köteles megragadni az ő szintjén. Ha neki nem jó a komolyabb élet, éljen ahogy akar, de ne a te károdra.
2012. nov. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Köszi második, már azt hittem valami időeltolódás van országon belül. :)
2012. nov. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ne is menj vissza. Jobb ez így. Az én párom 27 éves korára nőtt fel, és hagyott fel a gyerekesebb dolgaival, most már lehet vele komolyabban tervezni, még jó, hogy én mindig csak 20 éves vagyok, szóval az elmúlt években nem aggódtam amiatt, hogy nemsokára gyereket, lakást stb akarok.

Ha nem megy hát nem megy. Majd ki fogja heverni, nem tudsz mit csinálni.

2012. nov. 7. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Kérdező, k*rvára felnőttél. "Jajj a pasim iszik és verekszik, mind miattam van."


Mint valami nyálas filmben. Get a life, kicsike!

2012. nov. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!