Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha megütött a barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha megütött a barátom?

Figyelt kérdés
Én is megütöttem őt, kapott tőlem egy nyakast, mert iszonyú bunkó módon viselkedett. Erre ő könyökkel hátraütött a gyomrom fölé egy kicsivel. Összegörnyedtem, összeestem, nem kaptam levegőt, ő pedig fölszedett a földről. Megteheti hogy megüssön ha én is megütöttem? Végülis kölcsönös volt...nemtudom mit tegyek. Sírtam és veszekedtünk de utána úgy tettem mintha semmi sem történt volna mert fel sem tudom fogni normálisan.
2012. nov. 17. 19:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
34%

Háát max akkor ha megcsaltad volna és a képébe hazudtál volna akkor egy kisebb pofont.

De így nem!

Ez a baj veletek nőkkel, hogy a rossz kell mindig!

Kell a jó ?? nem! Kell a rossz ?? kell!

2012. nov. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
53%
Nem nem teheti meg. Az lehet hogy neked inkább mondanod kellett volna hogy ne legyen bunkó és nem megütni, de akkor sem oké ha megüt téged egy ilyen miatt... Ha egyszer megüt képes lesz többször is megtenni.
2012. nov. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
62%
Ja és este ha elaludt, akkor b@szd fejbe egy serpenyővel.
2012. nov. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
31%
Én is szoktam taslit adni a barátomnak, muriból, meg így " bunyózgatunk kisgyerekesen", DE EGY FÉRFI, BÁRMILYEN ESETRŐL IS LEGYEN SZÓ, SOSEM ÜTHET MEG EGY NŐT. Max ha az a nő 200 kilós benga, és a tárcáját akarná elcsórni. Ez így viszont gáz. Ha nem ütötted volna meg te elsőnek, mondanám jelentsd fel, de így nem nyernél.
2012. nov. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
47%
hát majd megtanulod,hogy ne ütögesd
2012. nov. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
66%

Hát azért az, hogy így hátra könyökkel a gyomrodba üt... az azért nem olyasmi, amit egy normális kapcsolatban eltudnék képzelni...


Szerintem ideje lenne átgondolnod, hogy ez megéri-e neked... ki tudja mit csinál, ha egyszer komolyabb dolgokról lesz szó...

2012. nov. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
70%

Nem tehetné, hogy megüssön,

DE

te se tehetnéd meg!!! Nem számít, hogy nő vagy. Az se, hogy gyengébb. TE sem üthetnéd meg!

2012. nov. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
36%
Majd legközelebb tudni fogod hány kiló vagy, ha engem ütnél biztos fejbe..asználak...
2012. nov. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
63%

Ettől egyébként kevesebb is bőven elég a szakításra. Én sem vagyok nyugodt alkat, de mikor veszekszünk barátommal, és ahol állok a falnál beleüt, a fejem mellett, vagy egy kukát szétver éjjel az utcán ha veszekszünk, én megmondtam hogy utolsó esély. Anyámat, nagyanyámat verték, egy fos házasságban éltek, én ezt nem fogom végigcsinálni, ahogy egy nőnek sem kell!!

Mindenből van kiút, pláne ha nincs egy közös baba, onnantól ha kapsz megint, az a te hibád!!

2012. nov. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
69%
Nem, nem teheti meg, hogy megüssön, viszont te sem engedheted meg magadnak, hogy nyakon vágod. Ki vagy te, az anyja? Nem így kellett volna lereagálnia, tényleg gáz, és én is átértékelném a dolgokat, de szerintem neked sem ártana megtanulni normálisan viselkedni...
2012. nov. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!