Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha megütött a barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha megütött a barátom?

Figyelt kérdés
Én is megütöttem őt, kapott tőlem egy nyakast, mert iszonyú bunkó módon viselkedett. Erre ő könyökkel hátraütött a gyomrom fölé egy kicsivel. Összegörnyedtem, összeestem, nem kaptam levegőt, ő pedig fölszedett a földről. Megteheti hogy megüssön ha én is megütöttem? Végülis kölcsönös volt...nemtudom mit tegyek. Sírtam és veszekedtünk de utána úgy tettem mintha semmi sem történt volna mert fel sem tudom fogni normálisan.
2012. nov. 17. 19:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
44%

a kedves feministák állandóan visítoznak a családon belüli erőszak miatt. de az, hogy hány nő beszél rondán, terrorizál lelkileg másokat, hogy azt hiszik, hogy ők ütögethetik a fiúkat, az nem számít.


mit képzelsz, hogy nyakast adsz? addig várhatod el, hogy ne bántson téged, amíg ez kölcsönös. ja, hogy ő erősebb? na és? nagyon megérdemelted és szégyellheted magad, én biztos, hogy nem ütöttelek volna meg, hanem helyből kihajítottalak volna a helyében. nem tudom ki tanítja az ilyen buta lányoknak a hülyeséget, de ez nem jó.

2012. nov. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
21%
A 11-es válaszoló egy s*ggfej,te pedig kedves kérdező a barátoddal együtt ovis szinten vagytok!Nőjetek fel aztán tanuljátok meg ,h kell viselkedni a másikkal!
2012. nov. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
69%
Gondolkozz el!Hol marad a tisztelet?Mint nõ írom,soha semmilyen körülmény hatására nem emeltem kezet a páromra,és õ sem rám.Okok lettek volna de van önuralom is.Sajnállak,de az ilyen viselkedést egy nõ részérõl sosem értettem.Bocs.
2012. nov. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
47%

Nekem nem tiszta hogy mi is történt: könyökkel hátraütött egy kicsit, lehet nem is volt semilyen szándéka, csak véletlenül pont gyomorszájon talált és - mivel nem szoktad meg - összerogytál tőle. Lehet ha megcsiklandoztad volna ugyanígy hátramozdítja a könyökét...


Ha nem szándékosan - pl. nem látott mert a háta mögött álltál - ütött pont oda, akkor én 1-1-es döntetlent hirdetnék.

2012. nov. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
56%

Én meg jól tökön rúgtam volna!


Velem is volt már olyan a barátom, hogy mondtam ne pofozgassa az arcom humorból mert nem vicces és idegesít, de csak direkt csinálta tovább. Jól fejen vágtam. Nem ütött vissza, csak nagy komolyan mondta hogy még egyszer ne merjem, mert akkor már visszaüt. Meg azt is mondta, ha nyilvánosan ütném meg akkor is ha okom van visszaüt. Úgy látom így megy ez mostanában... Az egyenjogúságra hivatkozva.

Engem egyszer üthetett volna meg, aztán mást verhetett volna.

2012. nov. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!