Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azoknak, akiknek 20-21 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azoknak, akiknek 20-21 éves korukra se volt még párja, őket is folyton piszkálja a családja emiatt?

Figyelt kérdés
Nálunk folyton felhozzák a témát,és egyszerűen nem tudom velük megértetni a dolgokat,hogy pl.: miért nem jövök össze fűvel fával stb.

2012. nov. 18. 00:10
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Én 26 vagyok, de emiatt még nem volt gond, hiszen szüleim is belátják, hogy túl ronda vagyok ahhoz, hogy valaha is párt találjak magamnak.
2012. nov. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Utolsó, csodálkozol?


Szerencsére nekem nincsenek ennyire degenerált szüleim. NEkem pont nagyanyám mondja, hogy ne legyél olyan hülye, hogy fiatalon megnősülsz, ráérsz vele bőven.

Ha meg egyfolytában hurcolnátok haza a csajokat, az lenne a baj. Le kell szarni őket és kész.

2012. nov. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Nem, nem csodálkozom, mi is csodálkoznék? Ronda és alacsony férfi egy csajnak sem kell, szóval magányra kell berendezkedni.
2012. nov. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Mert ugye csak a 190 feletti, kigyúrt, pénzes pasiknak van nője?

Egyébként támogatom a hozzáállásodat, mert így eggyel kevesebb konkurens van odakint és több csaj jut nekem. Úgyhogy magaddal b.szol ki.

2012. nov. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Érdekes sztereotípia alakult ki itt a gyakorin a "ronda fiúkkal" kapcsolatban. Úgy érzem, hogy itt úgy képzelik el azokat a fiúkat, akik a "ronda, csúnya" kifejezést használják magukra, hogy valójában tök átlagos srácok, akiknek csak önbizalmuk nincsen, és félnek kezdeményezni a lányoknál. Nos, az én esetemben nem így van, én elég sokat kezdeményeztem, de eddig még csak azt kaptam, hogy velem akkor se, hogy ha én lennék az utolsó férfi a földön. Szóval sosem adom fel teljesen, csupán realista vagyok. :D
2012. nov. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
91%
Elég olcsó kifogás az,hogy valakinek azért nincs barátnője,mert alacsony.Ismerek olyat aki 165 centi magas és mégis már másodjára házasodott.Sőt múltkor egy ronda alacsony átlagos öltözetű férfit láttam kézen fogva menni egy 180 magas nagyon jól kinéző nővel.Szóval nem hinném,hogy nektek a külsővel vagy a magassággal van a gond,hanem azzal,hogy így álltok az egészhez.
2012. nov. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

" Úgy érzem, hogy itt úgy képzelik el azokat a fiúkat, akik a "ronda, csúnya" kifejezést használják magukra, hogy valójában tök átlagos srácok, akiknek csak önbizalmuk nincsen, és félnek kezdeményezni a lányoknál."


Én az ilyen rinyagépeket úgy képzelem el, hogy meg akarnak felelni a fogyasztói társadalom és a média által az emberekben sulykolt hamis képnek. Vagy, ha nem is akarnak megfelelni, kényelmesebb kifogásként használni a sikertelenségre.


"Nos, az én esetemben nem így van, én elég sokat kezdeményeztem, de eddig még csak azt kaptam, hogy velem akkor se, hogy ha én lennék az utolsó férfi a földön. Szóval sosem adom fel teljesen, csupán realista vagyok. :D"


Kíváncsi lennék, hogy milyen típusú nőknél kezdeményeztél. Hány darab nőnél és egyáltalán a valóságban, nem pedig online történt-e. Na de, hogy 26 évesen még mindig ezen a szinten legyél.

2012. nov. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Persze, kár, hogy én még sosem láttam ronda pasit nővel. Bármilyen nővel. Az lehet, hogy neked, a magas lóról az előnytelenebb külsejű pasi már ronda, de innen nézve olyanokat is lerondáznak az emberek, akik hozzám képest még jól is néznek ki. Olyat el tudok képzelni, hogy egy kevésbé ronda embernek lehet barátnője, de egy tényleg rondának soha.


"...kényelmesebb kifogásként használni a sikertelenségre."

Nem, én konkrétan tudom, hogy ez a sikertelenségem oka, hiszen amin lehetett fejlesztettem. Belsőre értékes ember vagyok, csak kívülről látszom egy halom szarnak.


"Kíváncsi lennék, hogy milyen típusú nőknél kezdeményeztél."

A legmagasabb kategória is az átlagos volt, de inkább az az alatti kategóriában próbálkoztam szinte mindig.


"Hány darab nőnél..."

Jóval több, mint 100-nál, ennek kb. a harmada netes, kétharmada élő. Érdekes, mert neten egész jól elboldogulok a lányokkal, egészen addig, míg nem látják, hogy nézek ki.

2012. nov. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

„Belsőre értékes ember vagyok, csak kívülről látszom egy halom szarnak.”


Amíg így vélekedsz magadról, addig nem vagy értékes belülről.


„Jóval több, mint 100-nál, ennek kb. a harmada netes, kétharmada élő. Érdekes, mert neten egész jól elboldogulok a lányokkal, egészen addig, míg nem látják, hogy nézek ki.”


A net nem számít, mert ott mindenki hazudik. Egyáltalán tudattad velük, hogy te többet akarsz, vagy elkezdted meghallgatni a rinyálásaikat?


Férfiként nem tudom megítélni, hogy mikortól számít egy másik pasi jóképűnek, de láttam már nagyfülű, alacsony, elcseszett idiótákat is jobb nőkkel. És nem voltak milliomosok, mielőtt ezzel jönnél.

Az ilyen csúnya vagyok rinyálásokra azt tudom mondani, hogy nem hiszem, hogy megégett az arcod egy erdőtűzben, vagy pofán lőttek volna egy puskával, így nincs olyan, aki senkinek sem kell. Ez már egy hülye rögeszme, amit az évek folyamán sikeresen bekódoltál az agyadba és még ha egy csaj is próbálkozna nálad, azt sem hinnéd el.

2012. nov. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!