Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudom elfelejteni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom elfelejteni az exemet úgy hogy van neki másik?

Figyelt kérdés
Az exemmel 3 és fél éve voltunk együtt. 4 hónapja már együtt is laktunk. a szülei válnak anyukája nem lakik otthon amíg mi együtt voltunk én főztem,mostam, takarítottam az apukájára és a testvéreire is. Aztán több mint egy hónapja szakított velem egyik napról a másikra. Azzal az indokkal, hogy már nem szeret úgy mint régen, meg hogy mi már csak megszokásból voltunk együtt. mint kiderült a barátnőmmel akkor ők már kavartak. Szét mentünk. Együtt van a csajjal boldogok, de én ennek ellenére 2 alkalommal is felajánlottam neki magam, hogy jöjjön vissza hozzám. Erre ő azt mondta, hogy szeret de nem annyira, hogy együtt legyünk. Nem tudom, hogy mit csináljak nem tudom őt elfelejteni elzavarok magamtól minden pasit mert én még rá várok, de tudom, hogy nem jön vissza mert nagyon jól megvannak a csajjal.. segítsetek léci .....
2012. nov. 18. 21:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs segitség. Ugyan ilyen okkal küldtek el engem is. ennek 3 éve. és most érzem ugy h talán most jöhet egy barátnő. Saját magad tudod magad helyrerakni. Nehéz de erre nincs mgoldás. Jó ha akarod akkor dilidoki aki felir jó erős nyugtatot, altatot de szerintem ez nem megoldás.
2012. nov. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nincs értelme és felejtsd el, és ne aláztasd meg magadat!
2012. nov. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!