Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hülye vagyok, hogy nem hagyom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülye vagyok, hogy nem hagyom el a barátnőmet, pedig csak barátként szeretem és segíteni szeretnék neki?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy együtt vagyok egy lánnyal már hónapok óta, de rájöttem, hogy nem vagyok belé szerelmes, csak úgy szeretem mint egy igazi barátot, de nem akarom otthagyni mert ő valójában szerelmes belém és tudom, hogy nagyon soká lábalna ki a dologból, pedig van gondja elég. Nagyon rossz helyzetben van, otthonról nem, vagy csak néhány fityinggel támogatják havonta és lelkileg terrorizálják is. Egyetemen tanul (én is) és képes hajnalokig tanulni, reggel felkelni és munkába járni, majd munka után suliba, majd kezdődik az egész elölről. Próbálok neki segíteni, néha egy kis pénzzel, máskor azzal h. ha együtt megyünk bevásárolni akkor én fizetek mindent, meg persze ha szórakozni megyünk azt is én állom (itthon meg anyám nagyon szereti a csajt így ő is mindig küld neki valamit enni meg ilyenek). Nem szeretném otthagyni mert tudom h. összeroppanna ha nem lennék neki, de nem tudom meddig vagyok képes így együtt lenni vele.

#barátnő csak barát
2012. nov. 12. 19:26
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy hülye, csak később majd rájössz, hogy ez hosszútávon nem működik, pláne hogy még nagyon fiatalok vagytok. Akkor pedig szegény lány még nagyobbat fog csalódni és még jobban össze fog törni, mintha hamarabb derülne ki. Szerintem hiba, ha sajnálatból vagyunk valakivel. Jó, legyünk vele, mint barát, de kár ilyenkor összejönni, mert nagyon valószínű, hogy csúnya nagy csalódás lesz a vége.
2012. nov. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!