Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kidobjam a barátnőmet ezért,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kidobjam a barátnőmet ezért, vagy beszéljük meg a dolgokat?

Figyelt kérdés
Összefeküdt nem 1x a legjobb haverommal.Amikor megtudtam,és első dühömben a fejéhez vágtam,zavarában azt mondta,azért csinálta,mert "a haverod jobb pasi mint te". Eléggé pipa vagyok rá,de még mindig azt érzem,hogy szeretem,és nem tudom,mi lenne a legjobb döntés,hagyjam ott,vagy beszéljük meg. Szerintetek? (ő amúgy 23,én 27)
2012. nov. 19. 15:49
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
Ennyi,kérem szépen,megadtad a kérdésre a választ. A (volt)barátnődet nyilván jobba izgatta az,ami a pénztárcádban van,mintsem az,ami a nadrágodban. Sajna az ilyen lányokból azt is kinézem,örülhetsz,hogy nem nyúlta le minden lóvédat,aztán lelépett.
2012. nov. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Mit szeretnél vele ezen megbeszélni? Megcsalt, mert valaki, aki ráadásul állítólag a legjobb barátod, jobban néz ki nálad... Már bocsi, de ez egy r*bi... A barátságot is átgondolnám a helyedben, mert nekem nincs szükségem ilyen barátokra, és szerintem neked sem.
2012. nov. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Te ezen még gondolkozol? Megérdemled a sorsod!
2012. nov. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Dobd ki!De ne az ablakon!Bár az ilyen nő azt is megérdemelné.
2012. nov. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
ha megbocsátasz neki akkor a kikövezett útra lépsz ami a tökéletes looser papucs célhoz vezet!
2012. nov. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Mit kell ezen megbeszélni? A kis ribanc hülyének néz és nem tisztel. Kár erőlködni, mert ha ezt most lenyeled, akkor újra meg fogja tenni.

És biztos, hogy hirtelen felindulásból agyonvertem volna mindkettőt. Szerinted ő mit szólna, ha többször megb.sztab volna a legjobb barátnőjét?

2012. nov. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
nem szerethet téged igazán, ne pazarold rá az időd .. :)
2012. nov. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

DOBD KI!

A csajt is meg a "barátot" is!

A csaj a pénzedért van veled, de félre b*cik, a Barát meg nem "barát"... pláne nem legjobb ha képes nem egyszer befeküdni a barátnőd ágyába.

és ezt mint nő mondom, kétlem hogy egy hamis barátra és egy rib*nc barátnőre van szüksége bárkinek is.

2012. nov. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Dobd ki, és ezután csak szexre keress nőt! Egyikben se lehet megbízni, főleg ha gazdag vagy.
2012. nov. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

1egy holgyet sose uss meg beszolhatsz neki leribancozhatod de ne usd meg

2 elinteznem a baratommal ezt a dolgot s nema lany hanem a haveert nyirnm ki jol meg pokdosnem hogy ilyetvmert tenni

2012. nov. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!