Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van itt olyan aki már egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki már egyszer bevallotta valakinek hogy szerelmes belé?

Figyelt kérdés

Sokan írnak kérdést hogy szerelmesek valakibe és nem merik neki bevallani pedig jó lenne csak félnek a másik reakciójától.

van itt olyan aki már megtette? Írd meg hogy lány vagy vagy fiú,, hány éves vagy, kinek vallottad be és azt hogy te és ő milyen kapcsolatban voltatok, barát vagy csak egy ismerős, milyen sűrűn találkoztatok, néha összefutottatok vagy összejártatok néha. És a legfontosabb: írd azt is hogy mit szólt az illető amikor meghallotta. Összejöttetek vagy elutasított? Kinevetett vagy csak ledöbbent?

Utána milyen volt a viszonyotok? Ha nem jöttél be neki akkor eltávolodott tőled?


2010. júl. 28. 18:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
én pl 2 napja
2010. júl. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
SZERETLEEEEK!!
2010. júl. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
bővebben fejtsd ki ha lehet
2010. júl. 28. 19:35
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
én bevallottam a srácnak...enyhén szólva egy hónapig csesztetett miatta...én ezek után soha senkinek nem vallok szerelmet...többet ilyen hülye nem leszek....ha tetszek egy fiúnak, akkor lépjen ő...többet nem szivatom meg saját magam....
2010. júl. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok...haverok voltunk, azok is maradtunk....de egy kis tapasztalatlan fiú, akinek jólesett, hogy bele vagyok esve, de persze halvány lila gőze sincs a szerelemről...s még volt pofája emiatt csesztetni engem...
2010. júl. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Hány évesek vagytok?
2010. júl. 28. 19:48
 7/16 anonim ***** válasza:

Én először 6.-os koromban egy lánynak , aztán 10-ben mégegynek , a második 1 ribanc volt volt 2 barátja 3én lettem volna a harmadik ha nem láttam volna meg az egyikkel:P Azóta nem voltam szerelmes , max tetszett 1-2 csaj , velük meg csak ismerkedtem.

19/f

2010. júl. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
17 éves lány vagyok, körülbelül három hónapja egy nagyon jó barátomnak vallottam. Osztálytársak vagyunk amúgy, és azért gondoltam, hogy ideje vele beszélnem, mert a kapcsolatunk szerintem túlment a puszta barátságon. Aztán amikor elmondtam neki, ő mégis azt válaszolta, hogy csak barátként néz rám, de nagyon fontos vagyok neki és szeret. Ledöbbent. Ő nem akarta, hogy változzon a viszonyunk, én azt mondtam neki, hogy hagyjuk egymást békén, az lesz a legjobb. Aztán valahogy mégis újra és újra összekerültünk, és egyáltalán nem volt távoli, hanem ugyanúgy viselkedett (tehát flörtölt, évődtünk, ilyesmik), mint előtte. Ahogy véget ért a suli, egy hónapig nem kerestem, utána úgy gondoltam, írok neki egy sms-t, hogy mi van vele. Újra elkezdtünk beszélgetni. Aztán egy buliban, részegen csókolóztunk többször is, és egész este együtt voltunk. Pedig épp a barátságunkat próbáljuk újjáéleszteni. Szóval nem egyszerű... Bocsi, hogy ilyen hosszú lett.
2010. júl. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Én 14 évesen egy 16 éves fiúnak. Előtte nemigazán ismertük egymást. Éppen ateév első napja volt, megláttam a buszon, egyszerűen mosolyt csalt az arcomra, azelőtt ilyet soha nem éreztem. Az ingjéből megtdtam melyik suliba jár. Aztán hetekig csak figyeltem és ő is engem. Aztán havarokat kérdezgettem hogy ki tudja hogy hívják és találtam is valakit aki tudja. Myvipen bejelöltem aztán napokig vártam hogy felvesz-e msn-re. Épp fel akartam venni amikor megtörténés felvett engem. Örömömben repkedni tudtam volna. Beszélgettünk és talit beszéltünk meg. Suli után 3 órát várt rám mert én csak akkor végeztem, elmondtuk egymásnak hogy mit érzünk. Ő volt az első szerelmem. Kb két hónapig tartott de nem tudom elfelejteni. Azóta is ha meglátom el kell fordulnom mert sírnom kell...pedig már van más az életemben.


Bocsi hogy ilyen hosszú de úgy szeretem leírni...az volt a legjobb érzés az életemben, és az volt a legszebb két hónap:)

16L

2010. júl. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Én 17 évesen(vagyis tavaly)vallottam írásban(kézzel írott levél) szerelmet,habár nem mertem hozzá közelíteni,mert jópáran tudták és féltem közelíteni,később falunapon már közeledtem hozzá,de levegőnek nézett,így aztán sokáig nem is érdekelt.Most úgy vagyok vele,hogy a srác kezdje a flörtölést,mert én már meguntam.:)És különben is vannak jobb fej srácok is:)

18/L

2010. júl. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!