Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik utat válasszam?

Figyelt kérdés
7éve van egy élettársam egy 6 éves fiam és egy 1,5éves kislányom.Az gyerekeim anyjával nem igazán találjuk a közös hangot az utóbbi egy évben.4hónapja feltűnt az életem nagy szerelme akivel mindent el tudnék képzelni és szerintem ő is velem csak ő nem meri bevallani mondván neked családod van.33ffi voltam Segítsetek!Köszönöm
2009. aug. 16. 13:26
 1/8 anonim ***** válasza:
ne cseszd szét a gyerekeid életének első negyedét. Inkább dobd a "négy hónapja feltünt" életed szerelmét, és a a gyerekek anyjával maradj együtt
2009. aug. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A legjobban a gyerekek fogják megsínyleni a dolgokat!!!

Inkább próbálj meg életet lehelni a kapcsolatotokba a jelenlegi pároddal,menjetek el vacsorázni, kiránduli, meg stb.

17/L

2009. aug. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát ha nem találjátok a közös hangot az élettársaddal (Ami kérdés lehet hogy miért nem? Mi változott az utóbbi egy évben?), és tényleg úgy hiszed, hogy a 4hónapossal működhetne akkor lehet, hogy jobb lenne váltanod... Hisz a gyerekeknek se biztos hogy az a jó, ha azt látják, hogy az anyjuk és az apjuk nem jönnek ki jól egymással... Próbálj meg többet találkozni a 4hónapossal, hogy kiderüljön, tényleg olyan jól működne-e és ha igen, akkor 33 évesen kezdhetsz még új életet vele. :)
2009. aug. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!a gyerekeim anyjával már kb egy éve csak a vita van.Mindennek én vagyok az oka.Minden trógernek...meg amit el lehet képzelni mindennek elmond.Engem csak a gyerekeim szeretnek.Viszont a nagy szerelemtől minden gyengédséget megkapnák vele normálisan lehet beszélgetni az élet minden területéről és nem ordítja le a fejem.
2009. aug. 16. 15:26
 5/8 anonim válasza:
Viszont a gyerekeidnek nagyon nagyon nehéz lesz, ha váltasz, és szerintem egy 4 hónapos kapcsolat nem annyira hosszú még, hogy el tudd dönteni, hogy életed szerelme-e vagy sem. A feleségeddel már megpróbáltad megbeszélni, hogy mért vitatkoztok folyton, mi a probléma? Szerintem csak a gyerekeid miatt meg kéne próbálnod megjavítani(felújítani) a kapcsolatod a feleségeddel. Ennyit érdemelnek.
2009. aug. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ha vitázol vele, akkor állj a sarkadra, ha az sem használ, akkor megmondod neki, hogy vagy visszábvesz, vagy nevelheti egyedül a gyerekeket.

én is anyámmal nevelkedtem és tök jó. mindent enged.

na most.

azért ne legyél együtt egy csajjal, mert kötöttségek vannak.

érezd jól magad, hisz egyszer élsz;)

2009. aug. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ezt a 4 hónapot úgy kell értenihogy azóta beszélgetek vele nyíltan hogy mit is érzek iránta.Az hogy kinéztem magamnak már 9 hónapja volt.Ő is nagyon szeretne de mindig ott van a de meg a ha hogy neked családod van.A gyerekeim anyja reménytelen eset mindenért kiabál velem is a gyerekekkel is sarkamra állok próbálok beszélgetni de semmi eredménye.
2009. aug. 16. 17:37
 8/8 anonim ***** válasza:
figyelj ennyi az egész: "elhagylak". ez a kis szó nézd meg meg fogja változatni, ezt addig csináld, mig a haverok meg a jóbarátok előt jól le fog égetni..
2009. aug. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!