Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik utat válasszam?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel a nyáron együtt dolgoztunk de ő még suliba jár és az iskola elkezdődött. Én 25 vagyok, ő 20. Sajnos beleszeretem, de ő amolyan teljesen hideg irántam.

Randit kértem, de nem hagyta hogy próbálkozzak.

Be kell vallanom kicsit duci vagyok (185cm, 100kg voltam mikor megismertem), de folyamatban van ennek a megszüntetése, mert sportos külsőt akarok és ez a rossz tapasztalat is dobott azon hogy sikerüljön elérni (93kg 3/4ed hónap alatt).

Szóval a lány most sulizik én melózok...a baráti körünk nem közös. Msn-n kapcsolatban maradtunk, de keveset beszélünk /naponta - másnaponta egy negyed órát/. Elvileg jövő júliusban ugyancsak jön melózni és az utcán is összefuthatunk. Azt nem tudom eldönteni hogy mi lenne a jobb számomra. Ha fognám és msn-ről is letiltanám és ha találkozunk akkor még csak köszönni se? (értelemszerüen ez később visszaüthet)

Vagy valami burkoltabb módon és eltűnni valahogy msn-ről is, és később próbálkozni a sportos külsővel...

Esetleg megmondani neki hogy ez nem megy hogy én barátként gondoljak rá és akkor gyakorlatilag mondtam egy viszlátot.


Igazából többször töröltem már msnről hogy ne lássam a kapcsolati állapotát de sosem bírtam ki. Mindig azon kaptam magam hogy vártam hogy feljöjjön akkor is ha nem nyitom meg (sem ő engem). Ideges vagyok ha nincs otthon msn-n vagy a beszélgetéseinkből nem derül ki hogy hová megy s mit csinál. Tudom ez beteges. De még nem gyógyultam ki belőle. De a lány eszméletlen gyönyörű (megbénítaná még a pesti forgalmat is mint demszky)és nem kevésbé aranyos.

Elsősorban lányok véleményére lennék kíváncsi.


2009. szept. 17. 07:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszerűen csak tiltsd le, és próbáld meg elfelejteni. Bocsi, de ha teljesen hideg irántad, beszélni se nagyon tudtok, akkor nem fog megismerni rendesen, és esélyt sem fog adni. Akkor pedig hiába áltatod magad azzal, hogy majd ráírok, és közben emiatt feladod az egyéb helyeken való csajozást.


Próbáld meg elfelejteni, és helyette valaki olyannal kezdeni aki nem ír le kapásból.

2009. szept. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Fél km-re lakik szóval elég közel, és folyton rá gondolok. Szeretném elfelejteni, de folyton rá gondolok. Ezt ki szeretném védeni, de nem tudom. Ez okozza a legtöbb gondot.
2009. szept. 17. 07:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Figyelj,szerintem ha egy lánynak tetszel ugyan úgy szeret ha 100 kg vagy mintha sportos,ne hogy már a külső számítson.Ha Te akarsz sportos külsőt csináld,de magad miatt,ne a lány miatt.

2009. szept. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én akarok sportos külsőt...köszönöm a válaszokat. És akkor jöjjön aminek jönnie kell. Lesz más.
2009. szept. 17. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!