Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes adni még egy esélyt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes adni még egy esélyt?

Figyelt kérdés

A "volt" párommal fél évig voltunk együtt, azért lett vége, annak ellenére, hogy figyelmeztettem hagyjon fel a féltékenykedéssel, nem tette. Okot nem adtam neki rá, és tényleg sokszor szóltam, hogy fejezze be. Minden kirohanásával egyre inkább eltávolodtam tőle. Amikor megmondtam neki, hogy most itt a vége, nagyon rosszul érintette. Azt kéri, csak még egy esélyt hadd kapjon, már tudja mit veszít, és így félre tudná tenni magában ezt a dolgot.

Szerintetek lehetséges ez? Tanácstalan vagyok, ezt leszámítva jó volt vele, de ez nagyon megfertőzte a dolgot.


20/L


2012. nov. 21. 23:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy most jobb lesz a helyzet de ha ugy látod hajrá
2012. nov. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Talán egy hónapig menni fog, de utána megint elfelejti, hogy mit veszíthet és megint emlékeztetned kell rá, tudod mindig mindenki addig aranyos, kedves és alkalmazkodó amíg meg nem kapja azt amit akar.
2012. nov. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ismered a mondást gondolom a kutyáról,meg a szalonnáról.
2012. nov. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem már eldöntötted és azt akarod hogy valaki megerősítsen. Pontosan mit értesz féltékenység alatt. Mert pl amikor megtudtam hogy a barátnőm facebookon jópofizik egy korábbi pasijával akkor igencsak felment bennem a pumpa és a végén még én voltam a féltékeny bunkó. Fordítva persze más helyzet, ha egy csajra csak rá nézek már probléma van.
2012. nov. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!