Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy húszas éveinek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy húszas éveinek az elején járó lány helyében lennél, akkor ismerkednél egy 30-as éveinek a közepén/végén tartó férfivel?

Figyelt kérdés

2012. nov. 22. 19:57
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Miért lenne 20 éves gyerek a mai világban? Pont, hogy a mai fiatalok előbb érnek meg...

Amúgy meg nem lehet mindenkire ráhúzni egy sztereotípiát...

Meg írta itt valaki, hogy csak a pénz meg stb, régen is voltak ilyenek és mégsem mondták ezt, jó persze aláírom, hogy sok ilyen van, de miért ne lehetne kivétel is???

2012. nov. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
a miértje meg azért mert a csavargáson, az iváson, dugáson, káros szenvedélyeken kivül semmit nem csinálnak, semmihez sem értenek apa anya mindent megcsinál.
2012. nov. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
46%

#12!

Nagyon sajnálom, hogy ilyen példákat látsz, de erről senki nem tehet, hogy neked az ilyenfajta lányok tetszenek, csak feltételezem, mert azért vannak ám kivételek. Ezeket a jelzőket sok pasira is ráhúzhatnám, de nem teszem, mert tartom magam olyan intelligensnek. Én sem sok normális pasival találkoztam, de azért van annyi eszem, hogy rájöjjek, hogy kivételek vannak.

Remélem, hogy rájössz erre te is és még sok hímnemű egyed és végre befejezitek a nők semmibe vevését.

2012. nov. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Szerintem lány...
2012. nov. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
én csak azt irom amit tapasztalok. én pest megyében lakok szóval erről tudok nyilatkozni. máshol nem tudom milyen a helyzet!!
2012. nov. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
45%

Én is Pest megyében lakom, szóval még csak az sem lehet, hogy nem egy helyen.

Az meg, hogy pár ribi átbaszott arról nem én meg pár nő tehet...

2012. nov. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
az átbaszásnak mióta van köze a lusta disznósághoz "semmit tevéshez" semmihez sem értéshez? meg hogy a lányok akik kimozdulósabbak azok igencsak szeretnek iszogatni, és talán még a füvet, drogokat sem vetik meg... Normálissal meg nem lehet találkozni, mert otthon van..
2012. nov. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Uhh, nem fogok veled vitázni, mert nincs értelme.

Olyan szűk látókörű vagy ebben a témában. Sajnálom, hátha találsz normálisat, ha eddig nem sikerült.

Nem kívánok veled erről többet "vitázni"

2012. nov. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
0%
nem szűk látó körű, csak felvállalom mi történik ebben az elbaszott országban :)
2012. nov. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

ja és aki ennek ellenére is megakarna még cáfolni. az nyugottan elmondhatja hol vannak a "normális" lányok ha nem "otthon" ?


hallgatom a helyes válaszokat és akkor nem kell vitatkozni, ilyen egyszerű.

2012. nov. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!