Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nők válaszolnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők válaszolnátok?

Figyelt kérdés

Ha egy nő visszautasít,mert az érzéseimet elmondtam neki,és ő nem úgy gondolja mint én,akkor elköszönésnél mi a legjobb amit még mondhatok?

Pl bocs,hogy fárasztottalak?Vagy mit mondjak?


2012. nov. 22. 23:51
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

Dehogy szánalmas. De mondjuk, a 3. randin eléggé sokkoló lenne, ha rögtön ezzel állna elém a kedves. Egy idő után már persze, igenis elvárom, hogy kiöntse a lelkét, de az elején azért még ne támadjon le ezzel.


De ha te ezt a stratégiát választod, hogy nem randira hívod, mert tetszik, hanem rögtön szinte feleségül kéred, mert te szereted és még a fehér kerítéses házat is körbeírod neki meg a 23 tervezett gyerek nevét is, akkor ha visszautasít, csak mondd neki, hogy oké, köszönöd, hogy meghallgatott, azt' csá. Mást nemigen tehetsz, és nem is kell tenned.

2012. nov. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:

Időpont ma 00:03


Pl félév múlva azt mondani egy nőnek akivel már jársz,hogy szerelmes vagyok beléd az is gyengeség?

2012. nov. 23. 00:08
 23/35 anonim ***** válasza:

00:01 vagyok


Nekem is van egy jó ismerősöm, aki nagyon vonzó számomra és el tudom képzelni, hogy legyen köztünk szorosabb kapcsolat. De ha hirtelen rámzúdítaná az érzéseit irántam, nem tudnék hirtelen mit kezdeni vele.

Szerintem nem beszélned kellene, hanem cselekedni. Ad olyan jeleket, amiből azt szűröd le, hogy vonzódik hozzád? Néz rád kacéran? Ilyesmi?

2012. nov. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:

Sztem sem szánalmas, inkább megtisztelő és ez sztem jólesik mindenkinek.

Viszont nekem pl. jelen helyzetben 1 olyan pasi van csak, aki ha szerelmet vallana nekem nagyon örülnék..mi az hogy örülnék, a föld felett repkednék 2 méterrel :DD

2012. nov. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
csókold meg,ne az érzéseidről papolj neki edward cullen.
2012. nov. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:

Köszönöm


21,23,24-es válaszolóknak!Most azt mondjátok,hogy ilyet nem szabad,mert megijesztem,de ha tetszem neki akkor lehet,hogy nem olyan rossz ötlet?Na most mi van?

25-ős már erre is gondoltam,hogy lekapom!Azt lesz ami lesz!

2012. nov. 23. 00:21
 27/35 anonim ***** válasza:
ha egy lány ilyen tanácsot ad akkor azt úgy építi fel a fejében, hogy elképzeli, hogy álmai hercege teszi ezt vele, stim? így már egyből azt lehet mondani, hogy nem szánalmas, aranyos, el is várják stb, de a gyakorlatban egy általában(!) nem így működik
2012. nov. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
Jól mondja 27-es, a gyakorlatban soha nem megy eléjük álmaik hercege, mivel nem is létezik. És ha nagyon bejön nekik egy pasi, az addig jön be, amíg nem vall szerelmet túl korán!! Erre nem árt odafigyelni.
2012. nov. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

24-es vagyok és teljesen jól értelmezted :))

Ha te is bejössz neki akkor garantált a siker!!

Ha nem....akkor valszeg csak szimplán dobsz egyet a lány önbizalmán, de ennyi.

2012. nov. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

az egyik válaszban találtam egy utalást, hogy a srác haverja kiönti a lelkét a lányoknak, azok meg menekülnek előle


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


lényegében a lányok nem vágynak lelkizésre egy férfitől, ez inkább olyan csajos dolog

2012. nov. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!