Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nők válaszolnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők válaszolnátok?

Figyelt kérdés

Ha egy nő visszautasít,mert az érzéseimet elmondtam neki,és ő nem úgy gondolja mint én,akkor elköszönésnél mi a legjobb amit még mondhatok?

Pl bocs,hogy fárasztottalak?Vagy mit mondjak?


2012. nov. 22. 23:51
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Az én álmaim hercege igenis létezik!! :) De sajna még nem vallott nekem szerelmet és még csak le sem kapott :D pedig de jó is lenne..
2012. nov. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

23. vagyok


Csak akkor csókold meg, ha látszik rajta, hogy szeretné. Ez egyértelműen látzik egy nő tekintetén :)


Egy tanács:

próbáld ki, hogy reagál erre: miközben beszélgettek bármilyen általánosságról, gondolom alap, hogy egymás szemébe néztek. Gondolj közben arra, hogy megcsókolod vagy hogy szexelsz vele. De rendesen képzeld el a helyzetet. Ettől megváltozik a tekinteted és ő ösztönösen reagálni fog. Ha inkább elfordul, nem tetszik neki a helyzet, akkor egyértelműen tudni fogod, hogy nem lenne ígyére a dolog. Ha viszont neki is átmegy olyanba az ő tekintete is, akkor jó vagy nála.

Lehet, hogy hülyeségnek hangzik, de ez tényleg így van :)

2012. nov. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

Áááá, de igazad van utolsó :)

Életem nagy szerelme kerek perec közölte is velem, hogy most lett "olyan" a nézésem. Akkor csókolt meg először :) Hát én életemben nem voltam olyan izgatott (nem szexuálisan, hanem szívből), mint akkor.

Ez tényleg működik kedves Kérdező, tégy egy próbát :)

2012. nov. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!


Tényleg igazatok van,ezzel szerintem is elrontanám az tuti!

Nagyon megijedne vagy szánalmassá válnék!

Inkább meghívom kávézni,és nem adom ki magam,majd ha összejöttünk akkor majd 1-2 hónap után elmondom neki,hogy megörültem már rég érte!!!

2012. nov. 23. 02:31
 35/35 anonim ***** válasza:
helyes
2012. nov. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!