Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egy fiatal orvos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy fiatal orvos elfogadna egy 2 gyerekes anyukát?!

Figyelt kérdés

persze a gyerekek nem tőle vannak..


lenne esély a boldogságukra?

az anyuka nem akarja derékba vágni a karrierjét..


de szeretik egymást, az apuka elhagyta a családot mikor megszületett a második gyerek



2012. nov. 24. 10:49
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
76%
Majd ő eldönti nem attól, függ mi a szakmája.
2012. nov. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
59%
Ez nem attól függ, hogy orvos, hanem attól, hogy milyen jellem, el tudja-e fogadni, hogy az anyukával együtt 2 gyereket is "kap". Orvosok is vannak apák, attól még nem törik derékba a karrierjük, mert apákká váltak.
2012. nov. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

köszi.

hát igen csak nem az övé a 2 gyerek így olyan gáz..


persze attól még lehet közös gyerekünk !

2012. nov. 24. 12:51
 14/23 anonim ***** válasza:
48%

Most az orvos az külön kaszt? Vagy félisten?


Ez nem foglalkozás, hanem emberfüggő.

2012. nov. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

végül is igen.

attól még ő is ember.

csak ugye egy orvos baromi elfoglalt..

2012. nov. 24. 13:03
 16/23 anonim ***** válasza:
44%

Én értem, hogy miért emelted ki azt, hogy orvos. Természetesen általánosságban más értékrenddel és igényekkel rendelkeznek, mint mondjuk egy ács. (Nem külön kaszt, meg nem félisten, és igen, ugyanolyan büdöset sz.rik, mint én vagy ti, vagy bárki más. Még mielőtt azt hinné valaki, hogy megrögzött értemliségi-fan vagyok, aki lenézi a fizikai munkát... habár aki támadásnak akarja venni, annak is fogja.)

Nézd kérdező: az orvosoknak párválasztás terén inkább arra van igényük, hogy a társuk művelt, szellemileg hasonló legyen, mint ők. Ahhoz azonban nincs sok köze a gyerekeknek, ez inkább attól függ, hogy ő ezt TÉNYLEGESEN el tudja-e fogadni hosszútávon vagy sem. (ezért írtam én azt, hogy vele kell leülnöd megbeszélni, meg nem a lelkére beszélni, sajnálatot ébreszteni benne, hanem vázolni neki a tényeket, és kérni, hogy gondolja át, mielőtt nagyon belebonyolódtok. Egyikőtöknek sem hiányzik a pofáraesés.)

2012. nov. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
És egy ügyvéd is elfoglalt, meg egy vállalkozó is, de még egy nyelvtanár is lehet baromi elfoglalt..... Sorolhatnám. Nem ettől függ, így teljesen felesleges a szakmáját belekeverni. Sokkal inkább attól függ, hogy a férfi képes-e elfogadni a nővel együtt a gyerekeket is. Csakis ettől függ, semmi mástól, még ha le lettem pontozva akkor sem.
2012. nov. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
4%

Hát kedves kérdező, én őszinte leszek, orvostanhallgató vagyok és már most megfogadtam, hogy kisgyermekes anyukától soha nem akarnék semmit. Miért? Azért, mert kaphatok ezerszer jobbat, az orvosi hivatásnak ha itthon nem is de mindenhol máshol hatalmas presztízse van, tehát viszonylag szabadon választhatok a hölgyek közül. Az pedig, hogy valaki egyedül nevel két gyereket szerintem egy szegénységi bizonyítvány, mert azt jelenti, hogy az adott illető nem tud jól dönteni, felelőtlen, meggondolatlan. Végül és ez a legfőbb indokom, mindig ott lenne a fejemben egy kósza gondolat, hogy a nő nem is szeret, csupán kihasznál, velem akarja felneveltetni a kölykeit...

Jöhet a lepontozás :-P

2012. nov. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
86%
Ez teljesen egyénfüggő. Én azt mondom, hogy egy kisgyerekes apával aki egyedül maradt jobb lenne neked is és a gyereknek is.
2012. nov. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
81%

Kedves Orvostanhallgató, biztos lehetsz benne, hogy Mo.-on is óriási presztízse van az orvosi hivatásnak, max. az irigykedők meg a bunkók nem néznek fel rájuk.

Ámde az, hogy szegénységi bizonyítvány szerinted a válás ténye, nos, ezt betudom a fiatal korodnak. Nem mindig felelőtlenség, meg meggondolatlanság miatt történik így. Az emberek változnak, és lehet, hogy a házasságkötéskor ill. a gyerekek születésekor nem is gondolta volna az asszonyka vagy a férj, hogy a másik hogy meg fog változni.

Ismerek egy orvost, akinek a felesége igencsak tohonya lett, elhízott. Ő sem gondolta volna róla, mikor elvette, meg a gyerekei megszülettek, hogy semmit nem fog tenni érte, hogy lemenjenek a kilók. Ugyan nem hagyta őt ott (még), de ki tudja bekövetkezik-e. Lehet, hogy nem, mert részt akar venni a gyerekei életében, az pedig nem megy elvált férfiként. De sose lehet tudni, mikor telik be nála a pohár.

Szóval lehet, hogy szerinted meggondolatlanság, de jobb ha tudod, az orvosok közt is vannak szép számmal olyan emberek, akikre azt mondhatod, hogy rossz döntést hoztak. Lehet, hogy te is azt fogsz hozni, előre nem tudhatod.

2012. nov. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!