Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyennel még nem találkoztam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyennel még nem találkoztam mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lett egy barátnőm kb. két hete szerettük egymást ment minden aztán egyszer másnap mintha nem szeretett volna soha kibökte hogy nem szeret meg hogy neki idő kell... nem feküdtünk le egymással szóval nem hiszem hogy kihasznált én szeretem de azt mondta hogy még ennek nincs vége de ez akkor is fura egy nap szeret másnap már mintha nem is szeretett volna soha... szeretem ilyenkor mit lehet tenni?

2012. nov. 24. 21:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Türelmesen kivárod míg sorra kerülsz :)
2012. nov. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
remélem meg jön az esze... a barátnői is mondták hogy állandóan rólam beszél meg stb erre ez... nem értem
2012. nov. 24. 21:25
 3/12 anonim ***** válasza:

Hát igen, pont ezt akartam írni,mint az első válaszadó írta!:) Most más van a képbe neki, nem te! Vagy vársz rá, vagy tovább lépsz,és majd a sors eldönti,h mi lesz veletek a jövőben!:)

22/N

2012. nov. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Akkor lehet arról van szó, h csak próbára akar tenni!
2012. nov. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
előző pasia csak kihasználta lehet hogy az lesz de nem tudom...
2012. nov. 24. 21:30
 6/12 anonim ***** válasza:
Mi nők szeretjük a rossz pasikat sajnos!:)
2012. nov. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
szegéééény.kifogtál egy idiotát addig hagyd ott amég nem késő!
2012. nov. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
két hét után az nem szerelem max rajongás.
2012. nov. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

szerintem is eléggé egyértelmű,hogy újra képbe került az ex.

ha meg ilyen szinten kocoltatva lettél,akkor gyakorlatilag újra együtt vannak.

valszeg arra kellettél,hogy az ex fülébe jusson a randizgatás,beféltékenyedjen,észhez térjen ettől,és visszapincsizze magát.

fiatalabb csajoknál alap taktika,de idősebbeknél sem ritka.

2012. nov. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

áááááh kötve hiszem mert az exe nagyon durván átejtette és nem hiszem hogy ennyire jól tudná szimulálni azt h szeret..

exének pedig már barátnője van aki terhes is...

2012. nov. 24. 21:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!