Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt a legutolsó dolog,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legutolsó dolog, amivel kedveskedtél a párodnak?

Figyelt kérdés
2012. nov. 25. 02:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Sajnos csak 18 centi, de legalább az igazat mondom :S :(
2012. nov. 25. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
:D
2012. nov. 25. 02:11
 3/9 anonim ***** válasza:
Lamborghini Murcielago
2012. nov. 25. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

nem értem ezt a sajnosozást. A 18 az nem kicsi. nekem egy centivel kissebb és néha sok volt az is a partnereimnek...


A legutolsó?


Odaadtam a legfinomabb falatot a kajámból (Ő mást evett, megkért hogy kóstolja meg, nagyon finomnak ítélte, majd a legfinomabb részt elé toltam, meghatódott kicsit :) )

2012. nov. 25. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4-es: ez ám az igazi romantika..:))))
2012. nov. 25. 02:17
 6/9 anonim ***** válasza:

16 az átlag, tudom :)

Csak azért mégis már 2 óra. Nem kell annyira komolyan venni semmit :)

2012. nov. 25. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem rúgtam oldalba, hogy már ne horkoljon.
2012. nov. 25. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Beteg volt, de elment dolgozni, mire hazaért készítettem neki egy forró fürdőt, megfőztem a kedvenc kajáját, és jól felfűtöttem a lakást. Szegény elég rosszul volt, mivel fizikai munkát végez, így akkor és abban a pillanatban nem nagyon tudta értékelni a dolgokat:(. Lefürdött, lefeküdt pihenni, mikor felkelt kissé jobban volt, de sajnos a vacsi ízét nem igazán tudta értékelni, mivel a megfázás miatt nem is érezte szinte:). Szóval a dolog nem épp úgy sült el, ahogy szerettem volna, de amint kilábalt belőle, ő kedveskedett munka után nekem ugyanezzel:P Bűntudata volt, hogy nem úgy jött be a dolog, ahogy elterveztem:)


24/N

2012. nov. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Este levitte a kutyát, én meg addig egy kindertojás "kapszulájára" rajzoltam egy vigyori arcot és alá írtam, hogy "nyiss ki".

A belsejébe meg egy cetlit raktam, amire egy kis szívet rajzoltam, majd letettem a bejárat elé a földre.

:D

L/25

2012. nov. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!