Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak normális válaszokat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak normális válaszokat? Help pls.

Figyelt kérdés
Sziasztok, 20 éves vagyok eléggé csendes típus aki inkább jobban szeret hallgatni mint beszélni. Több mint 1 éve párkapcsolatban vagyok és az igazság az, hogy a barátom természete kicsit érdekes. Tegnap éjszaka beszélgettünk és mondta, hogy jó lenne ha megváltoznék és kicsit "kiabálós" lennék és többet beszélnék. Ő örülne annak, ha munka után amikor Ő is hazaér megállás nélkül egész lefekvésig beszélnék neki akár miről, lehet hülyeség stb csak jó lenne, ha nem mint nap úgy kellene lelőnie a szám miatt. Kérlek valahogy "magyarázzátok el", hogy hogyan lehet kb 6-7 órán keresztül beszélni? Kinek van ilyen barátnője és ő miről beszél? Vagy miről lehet beszélni sokat? Vagy olyan lány is írhat privibe vagy ide aki sokat tud beszélni órákon keresztül, hogy ők miről beszélnek. Őszintén? Nem tudok elképzelni olyan lányt aki minden hülyeségről, mindenről nap mint nap x órán keresztül beszél. Ha lehet 20 vagy 20+ évesek írjanak privibe vagy komiba és persze normális válaszokat és segítséget kérek. Köszönöm.
2012. nov. 26. 10:20
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
egyél erős pistát, attól beszélsz
2012. nov. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Már bocsáss meg kedves, de hülye kérdésre nehéz normális választ adni.

Nem értem pontosan, hogy a barátod azt szeretné, hogy légy kommunikatív, beszélgess vele többet? Mert ha igen, akkor ez megoldható, de nem azzal, hogy Te egyfolytában beszélsz hozzá. Az utóbbira jobb megoldás az, hogy bekapcsolja a Kossuth rádiót, az majd beszél hozzá órákon át.

A beszélgetésre, a kétirányú kommunikációra való igény jogos lehet, s talán nem is kell más hozzá, minthogy az ember megosztja a gondolatai a másikkal, aki reagál rá, s viszonozza azt.

Talán jó ötlet lenne, ha pontosítanád, hogy mit is kar ő valójában, és talán még fontosabb lenne, ha megtudnád, hogy MIÉRT!!!

2012. nov. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mondd el neki milyen napod volt, mit csináltál, hogy érzed magad és persze, hogy melyik barát/kolléga nődet utálod és miért. Mesélj neki az álmaidról a vágyaidról, arról, hogy mit szeretnél elérni az életben és mi az amit nem szeretsz.

Beszélj még neki a divatról, hogy melyik a kedvenc ruhadarabod, mondd el neki milyen függönykarnist képzeltél el a szobába vagy, hogy melyik a legszimpatikusabb kisasztal amit valaha láttál.

Mesélj még az állatokról, pl. milyen állatokat szeretsz és miért, mondd meg neki hová szeretnél utazni, miket szeretnél látni és miért stb.


Olyan sok minden van amiről egy lány rizsázhat, találd már fel magad szivi.


25/f

2012. nov. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Nem tudom, hogy neked hogy telik egy napod, de ha nem otthon ülsz egész nap, azért lehet beszélni. nem azt mondom, h 6-7 órán keresztül, de azért lehet :D

elmeséled neki a napodat, kivel találkoztál, mit csináltál, merre jártál, mit ettél... :D mindent, ha már őt ennyire érdekli :D megkérdezed az ő napját, hozzászólsz 1 kicsit .. és lám. csakúgy röpülni fog az idő... és beszélgettek.

Néha ránk is ránk jön ez a nagy beszélgetés a párommal. Akkor beszélgetünk rólunk, a párkapcsolatunkról, ami sztem azért nem olyan rossz dolog, és mindig lehet valami újat megtudni ;)

2012. nov. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor idézem őt: Hiányzik nekem az órákon keresztül tartó beszélgetés akár milyen dolgoról. BÁRMIRŐL a lényeg az, hogy beszélj beszélj beszélj. Szeretném azt ha olyan lennél akinek a száját nekem kell befogni, hogy maradjon már csendben. ... stbstb... Ő szeret beszélgetni nagyon és nem szereti ha csend van.
2012. nov. 26. 11:02
 6/8 anonim ***** válasza:

Mi folyamatosan beszélgetünk, ha együtt vagyunk, tényleg, be nem áll a szánk. Miről? Bármiről. Ami épp eszünkbe jut, amit láttunk/hallottunk az elmúlt napokban, ami történt. Mondjuk mi nem élünk együtt, és nem is találkozunk mindennap, így alapból a "milyen napod volt" kérdésről is lehet bőven beszélni (mindketten részletezősök vagyunk).

De ez nem úgy néz ki, hogy csak én, vagy csak ő beszél, hanem beszélgetünk, tehát mondjuk mesélek neki valamit, ő reagál, eszébe jut róla egy másik dolog, arra én reagálok és így tovább.

24N

2012. nov. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Akkor van egy ötletem számodra. Arra az esetre is, ha Te magad nem vagy túl bőbeszédű fajta.

Kérdezz, érdeklődj! Kérdezd meg mi történt vele. Ha említ valamit, akkor kérdezz tovább! Akard tudni és érteni az életét, az eseményeket az életében. Meglátod vissza fog kérdezni s Te is mesélhetsz. Nem csak arról lehet beszélni, ami gyakorlati esemény volt az adott időszakban, hanem egy gondolatról, egy ötletről, egy emlékről, egy érzésről. Szóval, ha nehezen beszélsz, akkor kezd azzal, hogy érdeklődsz! Már ha tényleg érdekel téged az az ember, mert ha nem, akkor megette a fene...

2012. nov. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez nem igazán olyan dolog, amin csakúgy lehet változtatni. Szerintem. Én pl képtelen lennék csöndben maradni - ill. ha nagyon muszáj, akkor persze - de nekem nem azon kell gondolkoznom, hogy mit mondjak, hanem, hogy a 467 féle gondolatom közül melyiket meséljem el először?


Oké, mondhatunk itt neked dolgokat, de aztán ha felsoroltad az összeset, akkor kifogysz az ötletekből és hallgatsz tovább?


Én pl simán végigbeszélek egy egész napot, a totális semmiről is, teljesen mindegy mi az, csak mondom mondom. Ami úgy azonmód eszembe jut. Pl sétálunk, mesélem, hogy aznap milyen órám volt, arról eszembe jut az előttem ülő ruhája, hogy az vicces volt, elmesélem azt, a vicces öltözékekről van szó, arról eszembe jut egy történet, amikor egy vicces öltözékű emberrel csináltam valamit, arról a hely, a helyről egy szokás, a szokásról a saját szokásaim, a saját szokásaimról, hogy megindokoljam miért alakult ki, ha köze van a gyerekkoromhoz, akkor arról, akkor a gyerekkori élményeimről...


Érted, bármiről bármibe át lehet csapni, teljesen korlátlanul, de ha az neked magadtól nem jön, akkor hiába olvasol itt tippeket...

Barátod is kicsit fura, hogy eddig nem tűnt föl neki, hogy te nem ilyen vagy.


21L

2012. nov. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!