Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagy? Mióta vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagy? Mióta vagytok együtt?

Figyelt kérdés

Én 2 éve... És hihetetlen érzés.. Nem hittem volna, hogy szerelmes leszek valaha is.. És egyszer csak, mint derült égből villám csapás.. Megváltozott az életem. Még 2 év után is napról napra jobban szeretem.. :) egyáltalán létezik olyan, hogy Nagy Ő? remélem én meg találtam.. :)

Meséld el te is légyszíves, hogy mit érzel! :)) 21L


2012. nov. 6. 01:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Voltam, úgy éreztem, mint te, aztán összetörte a szívem :D Utána jött egy másik, aki nagyon hasonlított rá, végül ő is elhagyott. Mostanság, ha egyedül vagyok, úgy érzem, hogy soha nem fogok már senkit se szeretni, ennek ellenére van valaki, akinek a közelében nagyon-nagyon jól érzem magam. Ő viszont nagyon más, mint ez első kettő, és az érzéseim sem annyira intenzívek, ellenben nagyon stabilak, nem ingadoznak. Jól érzem magam vele, ha vele vagyok, megfeledkezem a gondjaimról, mellette önmagam lehetek. Még csak két hónapja ismerem, szóval korai lenne azt mondani, hogy szeretem, de hát... nagyon kedvelem, na :)
2012. nov. 6. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
nekemegy igazán hosszú szerelem (bár reménytelen szomorú szerelem volt) 4 éven keresztül tartott, de az le van szarva, én most 2 hete nagyon szerelmes vagyok és nagyon boldog vagyok a barátommal, úgy érzem vele meg fogtam az isten lábát komolyan mondom úgy érzem nem érdemlem meg őt <3 :)) 16L
2012. nov. 6. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nekem összetörte a lány a szívem, de hogy is mondjam, szépen lassan nyírt ki , nem volt benne semmi korrektség most meg nem is tudom hogy mi van vele már egy jó ideje, de folyamatosan rá gondolok mert elég szemét volt, pedig halálosan szerelmes voltam belé :D
2012. nov. 6. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Mi 1,5 éve vagyunk együtt és még mindig szerelmes vagyok. Mint te is mondtad, napról napra jobban szeretem. :) Remélem még nagyon sokáig együtt leszünk... :)


21N

2012. nov. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Én szerelmes vagyok 2 éve. Azt hittem életem nagy ő-je, de megcsalt és kidobott. Mit érzek?

Leírhatatlan fájdalmat...

2012. nov. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Hát igen.. A szerelem az egyik legjobb és a legrosszabb dolog a világon. El sem tudom képzelni, hogy mit érezhetsz most. Én hacsak arra gondolok, hogy mással látom, rám jön a sírhatnék.. De nem gondolok erre, mert inkább a pillanatnak élek! :) csak egy baj van... Nagyon féltékeny vagyok.. De ez inkább önbizalom hiány... Na mindegy ez van :)
2012. nov. 8. 00:21
 7/17 anonim ***** válasza:

igen, szerelmes vagyok :) a világ legjobb érzése :)

19/L

2012. nov. 8. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Igen, szerelmes vagyok. A gond csak az, hogy egyszerre két lányba: az egyikkel már elváltak útjaink, a másikkal pedig még nem jöttem össze.
2012. nov. 8. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én is szerelmes vagyok. :) bár voltak hullámhegyek, de mai napig, amikor meglátom... :D meg amikor utazom hozzá, és meglátom, hogy 10 perc és megérkezem... Néha izzad még a tenyerem is, annyira várom, annyira akarom az ölelést a csókot tőle :) közben voltak, akik picit összezavartak, és megingott a kapcsolat, mert elég erősen bíznia kellett bennem a barátomnak. (konkrétan beismerte, hogy tetszem neki, de én nemet mondtam persze, mert én Őt szeretem ) senki nem tud megakadályozni, úgy érzem szabad vagyok, amikor vele vagyok :) 17/l
2012. dec. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Szerelmes vagyok,lassan 9 hónapja:)
2013. jan. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!