Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyértelműen drogos és alkohol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyértelműen drogos és alkoholista a barátom?

Figyelt kérdés
A barátom (középkorú férfi), minden este hat után megiszik 2-3 whiskyt és elszív egy marihuánás cigarettát. Távkapcsolatban élünk már több mint egy éve, ritkán találkozunk, mert különböző országban élünk, több mint 2 ezer km választ el bennünket egymástól, de nagy a szerelem közöttünk. Erről a szokásáról csak most értesültem, s bevallom, nagyon megijeszt . Vajon jogosan?
2009. aug. 17. 21:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
szerintem hagyd meg ezt távkapcsolatnak. ha együtt élnétek sem mondana le erről, képzeld el milyen kellemes lenne az neked...
2009. aug. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
második, én spec nem pontoztalak le de az hogy ki az alkoholista kapásból rosszul tudod. az alkoholista az aki minden nap megiszik egy-két üveg sört vagy felest, nem feltétlenül kell berúgnia, a lényeg az hogy belső kényszere van hogy minden nap bevigyen valamennyi alkoholt a szervezetébe, tehát a heti 4-5-6 alkalmas rendszerességen van a hangsúly, nem azon hogy berúgás vagy "jólesés" céljából issza-e.
2009. aug. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!