Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdekelne 20 évnél időswbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekelne 20 évnél időswbb lányok véleménye is. Havi jövedelem számít többet vagy a férfias külső? (Párválasztás)

Figyelt kérdés
Mondjuk az egyk keres 200-300 ezret de vékony alkatú és szemüveges, a másik macsógyerek abból a kigyúrt fajtából,de monddjuk 120-at visz haza.Nem kisarkított példák érdekelnk,nem a milliomost vetem össze egy csoró izomgéppel,ezért is csak egy viszonylag magas jövedelmet írtam,de nem milliókat.Mindennapi példák érdekelnének.

2012. nov. 28. 11:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
51%

Biztosan vannak olyan nők, akiket be lehet így kategorizálni.

Csak a kép teljessége érdekében jegyezném meg, hogy nekem pl egyáltalán nem számít, hogy mennyit keres a párom. Van jó munkám, eltartom magam, mást a páromtól sem várok el, csak hogy dolgozzon, akarjon dolgozni, akkor a közös életünkben sem lesz gond. Az, hogy mennyit keres, egyáltalán nem érdekel.


24/N

2012. nov. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Tuti az első, ha csak ebből a kettőből lehet választani... tudod kinek kell egy macsó gyerek...meg még ki is van gyúrva...


Amúgy meg egyik sem, mert nem ez alapján választok párt. Gondolom nektek hapsiknak igen fontos a külső, de mi belsőre is hajtunk.

2012. nov. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szerintem meg butaság beskatulyázni a szebb lányokat, mint "nézik a pénzt" illetve az átlagosakat, mint "nem számít nekik". A külső egyáltalán nem függ össze az egyéni ízléssel. Leginkább intelligencia, és jövőkép függő. Egy olyan lány, aki mondjuk egyetemista, sokat tanul, mert jó munkát szeretne, az odafigyel arra, mennyit keres a férfi, mert nyilván ő maga is szeretne egyszer jó munkát, jó keresetet, és ha családot akar alapítani ,a gyerekeivel, férjével, ha nem is luxus, de rendes körülmények között élni. Nem milliókról meg rengeteg pénzről beszélek, hanem a 200-300-as kategóriáról, hogy a példából válasszak. Egy olyan csaj, akinek a saját karrierje nem fontos, hanem inkább családcentrikusabb, vagy romantikusabb alkat, az szerintem a partnerében sem fogja ezt keresni. (Kivétel az olyan nők, akik célirányosan hajtanak a gazdag, pénzes pasikra, akik úgymond kitartottak" akarnak lenni). Ugyanakkor a külső meg egyéni ízlés kérdése, nyilván az az első, amit észreveszünk egymáson, de igazából a külső az csak egy dolog, ehhez hozzá jön az első benyomás, a másiknak a gesztusai, viselkedése, és a kisugárzása, amit azért szintén nagyjából le lehet szűrni 5-10 perc után.
2012. nov. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
tehát az első benyomás 10-15 perc??Az jó, én azt hittem el dől 3 sec alatt
2012. nov. 28. 15:45
 15/15 anonim ***** válasza:
A kisugárzását és a gesztusait, és azt, hogy szeretsz-e, tudsz-e vele rendesen és kielégítően kommunikálni, az nem 3 sec.
2012. nov. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!