Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok az egzisztenciár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az egzisztenciára nem törekvő pasikról?

Figyelt kérdés
2009. aug. 18. 07:37
 1/5 anonim ***** válasza:
58%

egy férfi legyen FÉRFI...

jó,énis sokszor mondom páromnak hogy lehetne kevésbé munka és pénzmániás,pedig ugyanugy énis az vagyok,de a munka elengedhetetlen (hacsak nem nyersz a lottón vagy milliomos a szülő) a megfelelő körülmények megteremtéséhez.Lúzer pasira meg nemsokna vágynak.Persze egyenjoguság meg minden,de azért gyerek is kell egyszer,azért azzal jo lenne otthonmaradni vagy 2 évet,akkor ki hozza haza a pénzt amiből lehet a gyereket etetni,öltöztetni egyebek?

Bár manapság már nem kirivó hogy a pasi helyett a nő a családfenntartó,de azért az lenne a normális ha a pasi is keres,és szeretné ha neki és a családjának is minél jobb lenne

22/L

2009. aug. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Nem lehet mindenki pénzmániás.Egy család biztonságához nem kellenek feltétlen milliók.Nem kell mindent megvenni,amit kapni lehet.Ma pedig ezt jelenti az egzinsztencia.A szeretet,a megértés,a tolerancia nem érték.Nekem nem egy törekvő férj kell,hanem olyan a ki szereti a családját,és ezért tesz meg mindent,amire lehetősége van.A törekvő pasik ugyan sok pénzt vihetnek haza,de a családjukkal már nincs idejük foglalkozni,ezért aztán jöhet a válás.
2009. aug. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem törekednie kell a megélhetésre nem csak a férfiaknak,hanem nőknek is!Bár...az én barátom ilyen mégis idegesítő,hogy éjjal nappal munkával van elfoglalva.Amikor nem kellene dolgoznia akkor is dolgozik.Ez nem jó,hiszen másba is kell energiát fektetni.Azt gondolom,hogyha valaki sok munkával éri el,hogy jó anyagi háttere legyen,az bizony a családját,környezetét hajlamos elhanyagolni.És ez bizony nem jó.
2009. aug. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen,ha meg nincs elég della, mert a pasi a családdal foglalkozik, akkor meg megy a rinya a számla kifizetésekor vagy éppen azon h jaj már megint csak a Balatonra megyünk nyaralni--->valahonnan ismerős
2009. aug. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én annyira komolyan veszem, hogy ha nincs komoly egzisztenciám, akkor ott vége. pl. ha komoly anyagi gondokkal küzdenék, akkor szakítás lenne.
2010. okt. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!