Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem szeretnék vele telefonon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretnék vele telefonon szakítani, de akkor hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés
Holnap elmegyek egy baráti összejövetelre ami szerinte nem való nekem, mert hogy a helyszínen lesznek nagykorúak is, és biztos veszélyes, meg fiatal vagyok hozzá, stb. Alapból nem tökéletes a kapcsolatunk, megbeszéltük, hogy ma este telefonon még folytatjuk a hogyan tovább témát. Valószínűleg szakítás lesz. Szerintem holnap haragudni fog rám, amiért akkor is elmegyek az összejövetelre, hogy ő nem engedett el. Szóval nem tudom, hogy pénteken élőben mennyire lenne búcsú a búcsú. Veszekedést nem szeretnék. Hogy csináljam? Telefonon beszéljem meg vele még ma, és ajánljam fel, hogy találkozzunk pénteken, hogy el tudjunk köszönni egymástól? Valahogy tényleg személyesen kéne. Segítség! 16/L
2012. nov. 28. 20:42
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*se nem buli, se nem koncert lesz amire megyek
2012. nov. 28. 20:42
 2/11 anonim ***** válasza:
Miért nem viszed magaddal?
2012. nov. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A legjobb barátnőm hívott, hogy menjek vele, tulajdon képen csak ketten leszünk, meg a tesóink. Mivel még nem ismerik egymást nem szeretném "ráerőszakolni" a csajos napunkra. Főleg, hogy magára a programra én is meg lettem hívva.
2012. nov. 28. 20:45
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ennek az lett volna a módja, hogy felajánlod neki hogy mehet veletek, de csajos program lesz.

Egy kapcsolat kompromisszumokból áll, mindkét félnek engedni kell, különben az történik, ami veletek.

De persze inkább szakíts vele, márt látszik hogy nem szereted.

Hogy hogyan, az majdnem mindegy, bár élőben talán jobb lenne.

2012. nov. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Jó! butuska vagyok, nem igazán értem a kapcsolatokat, meg a helyszíneket, de annyit tudok, hogy szakítani élőben kellene.
2012. nov. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem jó telefonon,inkább személyesen.Mondjad,hogy a te hibád nem az övé meg ilyesmi és nem haragszik meg...Szerintem
2012. nov. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Menedzser ***** válasza:
SmS-ben a tuti ...viccelek :D
2012. nov. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szakíts vele Facebookon, ahogy velem is tették...


(Nem akarlak kritizálni, de ha annyi tartás nincs benned, hogy megmond neki szemtől-szembe, akkor szurkolok a srácnak, hogy máskor szerencsésebben válasszon.)

2012. nov. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Van bennem, én is úgy akarom. Csak félek tőle, hogy ma este annyira össze fogunk veszni, hogy nem akar majd találkozni, illetve azt akarja hogy mondjam ki még ma. Pedig így nem jó, én is tudom.
2012. nov. 28. 21:02
 10/11 anonim ***** válasza:

Velem szóba sem állt hetekig a lány, csak Facebookon írt pár sort a szakítás után, pedig tényleg én abszolút nem voltam hibás, csak az ő bugyutasága miatt szakított.

Szerinted melyik esett volna jobban nekem? Ha személyesen elmondja és megértem mi vezette rá a szakításra, vagy ha valami más módon közli és utána napokig kesergek és értetlenkedek a helyzeten?

2012. nov. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!