Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem szeretnék vele telefonon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretnék vele telefonon szakítani, de akkor hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés
Holnap elmegyek egy baráti összejövetelre ami szerinte nem való nekem, mert hogy a helyszínen lesznek nagykorúak is, és biztos veszélyes, meg fiatal vagyok hozzá, stb. Alapból nem tökéletes a kapcsolatunk, megbeszéltük, hogy ma este telefonon még folytatjuk a hogyan tovább témát. Valószínűleg szakítás lesz. Szerintem holnap haragudni fog rám, amiért akkor is elmegyek az összejövetelre, hogy ő nem engedett el. Szóval nem tudom, hogy pénteken élőben mennyire lenne búcsú a búcsú. Veszekedést nem szeretnék. Hogy csináljam? Telefonon beszéljem meg vele még ma, és ajánljam fel, hogy találkozzunk pénteken, hogy el tudjunk köszönni egymástól? Valahogy tényleg személyesen kéne. Segítség! 16/L
2012. nov. 28. 20:42
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Nem volt túl korrekt tőle.
2012. nov. 28. 21:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!